A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Іванівська селищна рада
Херсонська область, Іванівський район

ЗВІТ депутата Іванівської селищної ради від виборчого округу № 9 Щастливої Вікторії Сергіївни

ЗВІТ

депутата Іванівської селищної ради від виборчого округу № 9

Щастливої Вікторії Сергіївни

 

Відповідно до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»,  керуючись статтею 250 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  та згідно рішення  ХІV  сесії селищної ради VІІ скликання 29 жовтня  2018 року № 430 «Про  проведення звітів депутатів Іванівської селищної ради перед виборцями» я, Щастлива Вікторія Сергіївна, депутат Іванівської об’єднаної територіальної громади від виборчого округу № 9 звітую перед своїми виборцями, жителями вулиць Дружби, Вишнева про виконання наданих мені повноважень, у період з 16 листопада 2017 року по теперішній час.

Протягом звітного періоду, мною підготовлено та прийнято участь у  14 сесіях  селищної ради, з них  4 позачергових, 11 засіданнях виконавчого комітету селищної ради та, спільно з головою об’єднаної територіальної громади Віктором Дебелим проведено 37 апаратних нарад.

Мною особисто розроблено проект на придбання спеціальної та дорожньої техніки для комунального підприємства «Дорожник 5» за рахунок коштів інфраструктурної субвенції, що надходить до бюджету виключно об’єднаних громад, на покращення інфраструктури, в рамках реформи децентралізації влади. Як результат, у вересні поточного року, Іванівська ОТГ придбала автогрейдер середнього класу, роботу якого ви спостерігаєте  на території вулиць Дружби,  Вишневої. Вже до кінця грудня 2018 року, в рамках розробленого мною проекту, Іванівська громада отримає екскаватор навантажувач. Придбання даної техніки є дуже важливим для господарських потреб громади, особливо у зимовий період для розчищення вулиць та доріг не тільки селища Іванівка, а й сільських населених пунктів, де проживають наші родичі та друзі.     

Крім того, з метою реалізації державної політики в різних галузях та покращення якості життя людей в громаді та, безпосередньо мешканців свого виборчого округу, мною особисто, спільно з працівниками апарату селищної ради та депутатським корпусом  розроблено 15 Програм, які розраховані на три календарних роки, а саме:

 • План (Програма) соціально-економічного та культурного  розвитку Іванівської селищної ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018-2020 роки»;
 • «Програма поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального  захисту населення об’єднаної громади,  людей похилого віку, інвалідів, ветеранів Великої Вітчизняної війни, Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів), громадян, які  потерпілі внаслідок Чорнобильської катастрофи, та учасників антитерористичної операції в східних областях України та членів їх сімей на період до 2020 року»;
 • Програма «Питна вода у Іванівській селищній раді на 2018 – 2020 роки»;
 • Програма оздоровлення та відпочинку дітей  на 2018-2020 роки;
 • Програма розвитку та фінансової підтримки органу місцевого самоврядування Іванівської селищної ради на 2018-2020 роки;
 • Програма розвитку фізичної культури і спорту в  Іванівській  селищній раді на 2018 – 2020 роки;
 • Програма охорони  навколишнього природного середовища на  20182020 роки;
 • Програма захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного  характеру на  2018-2020 роки;
 • Програма  поводження з твердими побутовими  відходами  на 2018-2020 роки;
 • Програма урочистих та святкових заходів  в  Іванівській селищній раді на 2018 рік;
 • Програма «Фінансової  підтримки комунальних підприємств  Іванівської селищної ради та здійснення внесків до їх статутного капіталу на 2018-2020 роки»;
 • Програма будівництва, реконструкції, ремонту  та утримання автомобільних доріг місцевого значення,вулиць і доріг  комунальної власності в населених  пунктах Іванівської селищної ради  на 2018 - 2020 роки;
 • Програма роботи з обдарованою молоддю на 2018 – 2020 роки;
 • Програма  Іванівської селищної ради «Розвиток людського капіталу Іванівської селищної ради» на 2018 – 2023 роки;
 • Програма «Про Трудовий архів Іванівської селищної ради на 2018 – 2020  роки».

 Так, відповідно до програми  поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального  захисту населення об’єднаної громади,  людей похилого віку, інвалідів, ветеранів Великої Вітчизняної війни, Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів), громадян, які  потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, та учасників антитерористичної операції в східних областях України та членів їх сімей на період до 2020 року по моєму виборчому округу, а саме, тяжкохворим  мешканцям вулиць Дружби, Вишневої було виділено грошову матеріальну допомогу на загальну суму 11 тис.грн., в тому числі, матеріальну допомогу у вигляді паливних дров 8  одинокопроживаючим громадянам похилого віку.

Протягом звітного періоду у мене, як депутата селищної ради, побувало на особистому прийомі   44 громадянина, крім того, отримано більше 93 усних звернень від виборців з наступних питань: допомога в своєчасному ремонті аварій на водомагістралях, як особистих врізок так і центральної магістралі, скарги щодо дотримання Правил утримання собак в домашніх умовах, ремонту доріг, освітлення вулиць Дружби, Вишневої, грейдерування вулиці Вишневої, що не має твердого асфальтового покриття, прокладання тротуарної доріжки, встановлення огорожі на кладовищі по вулиці Дружби (в кінці вулиці), своєчасний покіс трави та вивезення сміття, допомоги у вирішенні сусідських спорів, в основному земельного та побутового характеру, прокладання водомагістралі до останнього будинку по вулиці Дружби, де проживає Копилова Л. На усі звернення  я намагалася оперативно реагувати та більшість з них були вирішені позитивно, проте робота над деякими питаннями продовжується.

На моєму виборчому окрузі проживають представники різних національних меншинств, тому  і назвали ми колишню вулицю Карла – Маркса – вулицею Дружби. Протягом усього звітного періоду, з 2015 року  по листопад 2018, мною докладено максимум зусиль щодо недопущення виникнення конфліктів на фоні расової чи етнічної приналежності.

Також, на моєму виборчому окрузі проживає багато молодих сімей з дітьми, які неодноразово зверталися  до мене з проханням облаштувати по вулиці Дружби невеличкий дитячий майданчик, що ми, разом з моїми виборцями обов’язково зробимо, протягом 2019 – 2020 років. На сьогодні, саме з цією метою, мною проведено бесіди та залучено до співпраці окремих представників фермерських господарств та фермерів - одноосібників для надання фінансової спонсорської допомоги. Тож пропоную жителям вулиці Дружби самостійно обрати місце для облаштування майданчика, яке буде зручним та доступним для усіх, без винятку, мешканців.

Окремо хочу зупинитися  на своєму особистому внеску щодо недопущення розпахування пасовищ на території вулиць Дружби, Польової, а саме: лобіювання інтересів власників великої рогатої худоби, що мають хоч і невеличкий, але дохід від її утримання, при прийняті рішень щодо надання в оренду окремим мешканцям громади, земель, що на сьогодні використовується під пасовища.

Крім того, мною особисто спільно з в.о. обов’язки начальника юридичного відділу Іванівської селищної ради Трохименко Л.М. розроблено Правила благоустрою селища Іванівка на населених пунктів, що входять до юрисдикції Іванівської об’єднаної територіальної громади. Даний регуляторний акт регулює та встановлює контроль за дотриманням чистоти і порядку на території населених пунктів, а також дає органу місцевого самоврядування метод управління та притягнення до відповідальності  порушників даних Правил.

Протягом року за мого сприяння, як депутата селищної ради систематично проводиться викошування узбіч вулиць Дружби, Вишневої, здійснюється контроль за своєчасним вивезенням твердих побутових відходів працівниками комунального підприємства «Добробут5», здійснюються заходи та проводиться робота з населенням щодо недопущення утворення стихійних сміттєзвалищ на території виборчого округу та їх ліквідація, у разі утворення. Також, мною проведено профілактичну та роз’яснювальну роботу з громадянами, що складують  будівельні матеріали на території вулиці Вишневої, в районі балки, на земельній ділянці,  що належить до відомства Іванівської ОТГ, без оформлення права користування даною земельною ділянкою, відповідно до норм діючого законодавства в Україні. Проведено роз’яснювальну роботу та висловлено прохання до окремих жителів вулиці Миру щодо обмеження пересування важковаговими вантажними автомобілями вулицею Вишневою, оскільки це створює загрозу та  руйнування, утворення тріщин у будівлях жителів даної вулиці.

Окремими своїми досягненнями вважаю, ліквідацію ще у 2015 році стихійного сміттєзвалища на території балки, яке існувало більше 15 років та недопущення його повторного утворення, проведення у 2017 році  Свята вулиці, впорядкування території повороту на міст, що веде до вулиць Миру, Шевченка, Молодіжної, що значно покращило оглядовість проїжджої частини водіям автомобілів, організацію впорядкування території самого мосту, а саме: фарбування огорожі, побілка поребриків, викошування тротуарів та наведення чистоти і порядку на території мосту.

 На даний час, за моєї ініціативи проводиться розчищення русла балки, грейдерування території можливої зони підтоплення у зимово – весняний період.

Невиконаним залишається прохання моїх виборців щодо впорядкування території та очищення колодязів, проте до кінця своєї каденції я обов’язково, хоча б частково,  виконаю це завдання адже це потребує залучення коштів.

На закінчення, хочу з гордістю поінформувати  своїх виборців, і жителів вулиць Шевченка, Іванівської про особистий вагомий внесок мій, як депутата селищної ради та моїх колег депутатів Пілецького Сергія Геннадійовича та Панкєєва Олександра Вікторовича в облаштуванні та оновленні навчального закладу, що розташований на території наших виборчих округів, в якому ми зростали і навчалися, який став нашим «берегом дитинства» та в якому навчаються діти селища та сільських населених пунктів - Іванівської ЗОШ № 2, а нині Іванівського ліцею № 2 Іванівської селищної ради.           

Тільки протягом літа 2018 року облаштовано під’їзний майданчик, зону посадки – висадки дітей із шкільного автобуса, полагоджено огорожу та встановлено нові ворота з фасаду та зі сторони їдальні, вигрейдерувано   територію футбольного поля, прокладено тротуарну плитку на території навчального закладу, частково відремонтовано вхід до підвальних приміщень, повністю освітлено територію навчального закладу, придбано меблі для роздягальні, меблі та оснащення для нової української школи, штори та тюль для облаштування класів, фойє та сходинкових майданчиків, замінено освітлення всередині школи та окремих класів, проведено поточний ремонт їдальні та класних приміщень, приміщення для здійснення гігієни, розпочато поточний ремонт санвузлів.       

Шановні мої виборці – жителі вулиць Дружби, Вишневої! Попереду у мене ще два роки на виконання своїх передвиборчих намірів, планів та задумів, яким Ви повірили та довірили мені почесну місію – представляти Ваші інтереси в раді та виконавчому комітеті Іванівської об’єднаної територіальної громади. За цей період намагатимусь повністю виправдати Вашу довіру та розраховую на Вашу підтримку та розуміння.

Шановні Іванівці – жителі вулиць Дружби, Вишневої!

Прошу Вас звертатися зі своїми пропозиціями, зауваженнями та проханнями, особистими проблемами та бідами, які я, разом з Вами  намагатимусь оперативно вирішувати.

 

З повагою

депутат Іванівської селищної ради

 від виборчого округу № 9

Вікторія Щастлива

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь