ЗАПРОШУЄМО ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ!

Шановні мешканці смт. Іванівка та Іванівського району повідомляємо, що Головним управлінням Національної поліції в Херсонській області оголошено конкурс на службу в лавах Національної поліції України.

Прийом заяв триває з 26 листопада

до 13 грудня 2018 року

Бажаючим вступити на службу та проходити її на посаді поліцейського сектора реагування патрульної поліції або поліцейського з обліку та збереження речових доказів та озброєння необхідно у вказані терміни заповнити електронну анкету на офіційному сайті ГУНП в Херсонській області (https://hr.npu.gov.ua) в розділі «Вакансії». Після цього необхідно підготувати копії документів (паспорта (3 екз.), ідентифікаційного коду (1 екз.), атестата або диплома  з додатком, трудової книжки, військового квитка або приписного посвідчення, фото 3х4 (6 шт.), посвідчення водія (за наявності) та надати їх до кадрового підрозділу Іванівського відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області.

За додатковою інформацією звертайтесь:

1. Іванівське відділення поліції Каховського ВП ГУНП в Херсонській області смт. Іванівка, вул. Миру, 25, телефон 3-11-04, 0663251539 (Кіріченко Олена Валентинівна).

2.  ГУНП в Херсонській області за адресою: м. Херсон, вул. Лютеранська, 4, телефон (0552) 459636,  (0552) 459473, (0552) 459477