Загальний відділ

Іванівської селищної ради

VІІ скликання

від 22.12.2017 р. № 37

про загальний відділ виконавчого комітету Іванівської селищної ради

1. Загальні положення

1.1. Загальний відділ (далі – Відділ) є структурним підрозділом виконавчого комітету Іванівської селищної ради та утворюється її рішенням. Відділ підзвітний і підконтрольний селищній раді, виконавчому комітету та селищному голові.

1.2. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, указами Президента України, Постановами Верховної ради України  і Кабінету Міністрів України, рішеннями селищної ради, її виконавчого комітету, розпорядженнями та дорученнями селищного голови, цим Положенням та іншими нормативно-правовими актами.

2. Основні функції та напрямки роботи Відділу

2.1. Відділ відповідно до покладених на нього завдань є центром координації взаємодії апарату виконавчого комітету селищної ради з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та надання їм методичної допомоги з питань загальної та організаційної роботи. Забезпечує взаємодію структурних підрозділів селищної ради, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

2.2. Здійснює приймання та реєстрацію листів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб, поштою та  електронною поштою, реєструє та контролює терміни їх виконання.

2.3. Здійснює контроль за дотриманням термінів та виконанням рішень ради, розпоряджень та доручень селищного голови.

2.4. Організовує проведення засідань виконавчого комітету.

2.5. Реєструє розпорядження селищного  голови.

2.6. Забезпечує порядок формування, оформлення та зберігання розпорядчих документів протягом встановленого терміну.

2.7. Здійснює зняття з контролю розпорядчих документів, які виконані.

2.8. Здійснює контроль за дотриманням єдиної системи діловодства, виконання встановлених правил роботи з документами у відділах, забезпечує ведення діловодства у виконавчому комітеті відповідно до інструкції з діловодства, надання методичної допомоги в організації роботи по веденню діловодства відділам  та працівникам селищної ради.

2.9. Складає номенклатуру справ відділу, забезпечує формування оформлення і зберігання справ відділу для здачі в районний архів.

2.10. Здійснює контроль за відповідністю вимогам інструкції з діловодства проектів рішень ради та розпоряджень селищного голови.

2.11. Здійснює реєстрацію та відправку вихідної кореспонденції ради, виконкому селищної ради.

2.12. Здійснює реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання  в Іванівській селищній раді.

2.13. Забезпечує підготовку нагород  і привітань селищної  ради, селищного голови.

2.14. Бере участь у проведенні експертизи цінності документів при їх відборі на державне зберігання та готує справи до здачі в архів.

2.15. Забезпечує підготовку нарад при селищному голові (готує порядок денний, довідкові матеріали, повідомлення учасників нарад).

2.16. Організовує підготовку інформації для виступів селищного голови, його звітів, доповідей.

2.17. Відділ також виконує інші  доручення селищного голови.

3. Керівництво відділом

3.1. Очолює та безпосередньо керує Відділом – начальник загального відділу, який призначається на посаду та звільняється з посади селищним головою. Начальник відділу підпорядковується селищному голові.

3.2. Начальник Відділу координує діяльність та планує роботу всього Відділу, забезпечує виконання планів та завдань, покладених на Відділ і здійснення ним своїх повноважень.

3.3. Начальник Відділу розподіляє їх обов’язки і ступінь відповідальності, керує їх діяльністю.

3.4. Начальник Відділу здійснює інші повноваження відповідно до Положення, а також виконує завдання визначені окремими рішеннями селищної ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями селищного голови.

4. Права Відділу

Для виконання покладених на Відділ функцій та завдань, згідно Положення, Відділ має право:

4.1. Одержувати у встановленому порядку від посадових осіб селищної ради для виконання покладених на відділ повноважень.

4.2. Брати участь у нарадах та інших заходах, що проводяться уселищній раді.

4.3.Вносити пропозиції з питань удосконалення роботи Відділу, підвищення ефективності діловодства та господарської діяльності в органах місцевого самоврядування.

4.4.Залучати спеціалістів інших підрозділів селищної ради, комунальних підприємств, організацій, установ для розгляду питань віднесених до компетенції Відділу.

4.5. Готувати матеріали та брати участь у розгляді питань на засіданнях виконкому та сесії селищної ради в межах своїх повноважень.

5. Відповідальність Відділу

Відділ, в особі начальника відділу, несе відповідальність за:

5.1    Виконання покладених на Відділ завдань, їх здійснення згідно Положення та чинного Законодавства України.

5.2    Виконання рішень селищної  ради та її виконавчого комітету, доручень та розпоряджень селищного голови, а також доручень секретаря селищної ради.

5.3    Своєчасну і достовірну подачу інформації та звітів, що входять до компетенції Відділу.

5.4    Своєчасне і якісне виконання доручених йому плановихзавдань.

5.5.  Дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку.

Секретар  ради                                                                                                                                                                В.С.Щастлива