Іванівський район, Херсонська область

Персональний склад

виконавчого комітету Іванівської селищної ради

1. Рибалко Тетяна Миколаївна – начальник фінансового управління Іванівської районної державної адміністрації.
  2. Максак Наталя Іванівна – заступник голови Іванівської державної адміністрації.
  3. Кузьменко Ігор Валерійович – Іванівське відділення поліції Каховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області.
  4. Щербань Валерій Іванович - начальник Іванівського міжрайонного управління водного господарства.
  5. Гончаров Валерій Володимирович – начальник Іванівського РЕЗ і ЕМ.
  6. Причина Олег Георгійович – начальник районного відділу управління Міністерства надзвичайних ситуацій.
  7. Ісмаілова Світлана Аліївна – лікар-психіатр комунального закладу « Іванівська центральна районна лікарня».
  8. Марусяк Лариса Василівна – бібліотекар села Нововасилівка.
  9. Гончарова Олена Вячеславівна – директор Іванівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
  10. Павленко Володимир Вікторович – приватний підприємець.
  11. Чумаченко Тетяна Євгеніївна – в.о. старости сіл Балашове та Квіткове Іванівської селищної ради.
  12. Чулан Валентина Данилівна - в.о. старости сіл Благодатне та Тимофіївка Іванівської селищної ради.
  13. Нудьга Володимир Іванович - в.о. старости сіл Воскресенка та Михайлівка Іванівської селищної ради.
  14. Хотієнко Леонід Михайлович - в.о. старости села Нововасилівка Іванівської селищної ради.
  15. Калініч Юрій Іванович - в.о. старости сіл Новомиколаївка та Широка Балка Іванівської селищної ради.
  16. Дурман Олександр Валерійович - в.о. старости сіл Новосеменівка та Мартівка Іванівської селищної ради.
  17. Чукаєва Віра Вікторівна - в.о. старости сіл Трохимівка, Щасливе, Захарівка та Новодмитрівка Перша Іванівської селищної ради.
  18. Бабенко Ольга Володимирівна - в.о. старости сіл Шотівка та Веселівка Іванівської селищної ради.
  19. Дебелий Віктор Олексійович – селищний голова.
  20. Щастлива Вікторія Сергіївна – секретар селищної ради.
  21. Трохименко Людмила Миколаївна – спеціаліст І категорії – юрист селищної ради.
  22. Онуфрієнко Аліна Віталіївна – в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Іванівському районі.
  23. Пшапіровський Олександр Анатолійович – голова фермерського господарства «Дельфин».