Відомості про здійснення регуляторної діяльності

Регуляторна діяльність у 2020 році

Іванівська селищна рада протягом року забезпечувала безумовне дотримання норм регуляторного законодавства України.

В Іванівській селищній раді діє два регуляторних акта:

1. рішення XXIV сесії селищної ради VІІ скликання від 26 червня
    2019 року № 858 «Про встановлення місцевих податків на 2020 рік», зі змінами;
  2. рішення ХІV сесії селищної ради VІІ скликання від 29 жовтня
    2018 року № 427 «Про затвердження Правил благоустрою території
    смт Іванівка та населених пунктів, що входять до юрисдикції Іванівської селищної ради».

В липні 2020 року було внесено зміни не регуляторного характеру до регуляторного акта. 09 липня 2020 року рішенням ХLІ сесії селищної ради
VІІ скликання № 2272 було внесено зміни до рішення від 26 червня 2019 року
№ 858 «Про встановлення місцевих податків на 2020 рік", яким продовжується дія цього рішення на невизначений термін до прийняття нового.

На вебсайті Іванівської селищної ради створено розділ "Регуляторна діяльність" де розміщена вся інформація з питань регуляторної діяльності Іванівської селищної ради.

З метою підвищення прозорості та відкритості роботи Іванівської селищної ради  всі регуляторні акти систематизовано в Реєстр регуляторних актів, який у разі прийняття нових та скасування діючих протягом року коригується і оновлюється.

Протягом 2020 року проводилися постійні консультації з Сектором Державної регуляторної служби у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополь з питань підготовки та процедури отримання пропозицій від Державної регуляторної служби України.