Центр надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради

До уваги жителів Іванівської громади

З 10 серпня 2023 року працює телефон “гарячої лінії” Центру надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради.

Відтепер отримати консультацію про послуги, які входять до компетенції ЦНАП Іванівської селищної ради, можна зателефонувавши на номер “гарячої лінії” +380972286424, згідно з графіком роботи з понеділка по п'ятницю з 09.00 до 16.00.

Із липня 2023 року працює нова електронна скринька: cnapivantg@gmail.com

Мешканці Іванівської територіальної громади для отримання інформації з будь-яких питань можуть надсилати листи за вказаною адресою.

При надсиланні листів, обов'язково вказуйте контактні дані для зворотного зв'язку.

Центр надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради створений з метою поліпшення якості взаємодії громадян та бізнесу з органами влади. В Центрі при виконанні своїх повноважень грунтуються на таких ключових принципах, як рівність перед законом, неупередженість, прозорість, ефективність та своєчасність. Створення Центру означає наближення послуг до громадян, у тому числі власників та керівників бізнесу.

Рішення ХХХІV сесії селищної ради VІІ скликання від 24.01.2020 № 1625 "Про створення відділу надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради та затвердження Положення про відділ"

Платформа Центрів Дія вже доступна

ЦНАП Іванівської селищної ради нагадує, що Платформа Центрів Дія вже функціонує і доступна за посиланням: https://center.diia.gov.ua/ . Даний онлайн ресурс призначений для отримання фізичними та юридичними особами інформації, необхідної для звернення до Центру надання адміністративних послуг, та забезпечення постійного підвищення якості надання адміністративних послуг. На Платформі Центрів Дія громадяни можуть:

13:16:20 29.10.2021

Відеоролик «Вакцинація людей похилого віку»

Шановна громадо! З метою інформування людей похилого віку та інших пріоритетних категорій населення щодо вакцинації проти COVID-19, надання детального роз’яснення стосовно можливості маломобільним групам населення отримати щеплення вдома, а також спростувати міф про необхідність проведення додаткових тестувань перед вакцинацією, відділ надання адміністративних послуг розміщує відеоролик «Вакцинація людей похилого віку».

14:15:17 28.07.2021

Соціальний відеоролик stop-sexting

Інтернет став невід’ємною частиною життя сучасних дітей. З метою профілактики та захисту дітей від шантажу в цифровому просторі, насильства та експлуатації, відділ надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради розміщає соціальний відеоролик stop-sexting в якості соціальної реклами і як такого, що носить соціально значимий, некомерційний характер, який було адаптовано Міжнародною громадською організацією "Міжнародний центр розвитку і лідерства".

14:10:47 28.07.2021

Витяг з Державного земельного кадастру за 1 хвилину!

До уваги мешканців та гостей громади! З 19 липня 2021 року витяг з Державного земельного кадастру (далі ДЗК) Ви можете отримати в нашому відділі надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради за лічені хвилини, адже адміністратори відділу отримали доступ до автоматизованої системи ДЗК, та розгорнули типове робоче місце стороннього користувача ДЗК.

21:09:49 26.07.2021