Секретар Іванівської селищної ради

Вікторія Сергіївна

Рішення І сесії селищної ради VІІ скликання

від 16 листопада 2017 року № 3

"Про обрання секретаря  селищної ради"

А В Т О Б І О Г Р А Ф І Я

Народилася 05 лютого 1985 року в смт Іванівка Іванівського району Херсонської області.

Громадянка України.

У 2002 році закінчила Іванівську ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Іванівського району, Херсонської області. У тому ж році вступила на заочне відділення до Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій вищого навчального закладу. Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Соціальна робота» та здобула кваліфікацію спеціаліста з соціальної роботи.

У серпні 2003 року пішла працювати до Іванівської ЗОШ І - ІІІ  ступенів № 2 на посаду педагога – організатора де працювала до 13 червня 2007 року.

З 14 червня 2007 року прийнята на посаду державного службовця, відповідно до статті 17 Закону України «Про державну службу».

02 липня 2007 року була переведена з посади спеціаліста І категорії служби у справах неповнолітніх РДА на посаду спеціаліста І категорії сектору з питань, опіки, піклування, усиновлення та сімейних форм виховання служби у справах неповнолітніх РДА.

11 жовтня 2013 року була переведена з займаної посади на посаду державного адміністратора апарату РДА із присвоєнням 13 рангу державного службовця, як таку, що успішно пройшла стажування.

05 жовтня 2015 року була переведена з посади державного адміністратора на посаду адміністратора сектору з надання адміністративних послуг апарату РДА згідно статті 32 Кодексу України .

У жовтні 2015 року була обрана депутатом селищної ради від виборчого округу №8.

10 листопада 2015 року була обрана секретарем Іванівської селищної ради VІІ скликання, де і працюю до цього часу.

Безпартійна.

Маю сім’ю:

Дочка – Щастлива Дана Валентинівна, 12 липня 2008 року народження, учениця Іванівської гімназії, проживає разом зі мною по вулиці Іванівській, 36а, кв. 6,  смт Іванівка, Іванівського району, Херсонської області.

Батько – Бабанін Сергій Вікторович, 23 травня 1962 року народження, безробітний, проживає по вулиці Дружби, 125, смт Іванівка, Іванівського району, Херсонської області.

Мати – Бабаніна Ірина Борисівна, 04 жовтня 1964 року народження, безробітна, отримує пенсію по інвалідності, проживає по вулиці Садова, 38,  с. Новодмитрівка Друга, Іванівського району, Херсонської області.

Брат – Бабанін Євген Сергійович, 15 березня 1991 року народження, проживає по вулиці Осипенка, 32/94, м. Мелітополь, Запорізької області.

Місце проживання: вул. Іванівська, буд.36/а, кв.6, смт Іванівка, Іванівський район, Херсонська область.

Контактний телефон – 0667441725.

Представницький мандат відсутній.

Судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину – відсутні.