ПРОГРАМА«ВЛАСНИЙ ДІМ»

П

Реальний шлях до поліпшення

житлових умов вже сьогодні !

В Херсонській області триває реалізація Програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» (Указ Президента України від 27.03.1998 року №222/98).

Мешканці сільських населених пунктів області, громадяни, які переселяються в сільську місцевість, та учасники АТО, що повертаються із зони антитерористичної операції,і члени їх сімеймають можливість отримати довгостроковий пільговий кредит під 3% річних, виходячи з фінансових можливостей Фонду, на наступні цілі:

- будівництво новогожитладо 200 тис.грн.

- придбання житлового будинку (квартири)до 100 тис. грн.

- добудова та реконструкція житла із застосуванням сучасних енергозберігаючих матеріалів та обладнання (в т.ч. утеплення житла, встановлення твердопаливних котлів, система опалення) – до 50 тис. грн.

- будівництво інженерних мереж (газифікація,водозабезпечення житла) – до 40 тис. грн.

Враховуючи значний попит на потребу сільського населення у веденні особистого підсобного господарства, пільгові кредити також надаються для розвитку особистого селянського подвір’я на придбаннявеликої рогатої худобидо 20 тис. грн.

ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ

• Пільгова відсоткова ставка – 3% річних
  • Багатодітним сім’ям, військовослужбовцям та учасникам АТО(на час військової служби) – безвідсотковий кредит

• Термін повернення кредиту –