Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Іванівської селищної ради   «Про затвердження Правил торгівлі на Іванівському  ринку»

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Іванівської селищної ради

«Про затвердження Правил торгівлі на Іванівському  ринку»

Керуючись ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади Державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет Іванівської селищної  ради Херсонської області повідомляє про оприлюднення з 10.05.2018 року в мережі Інтернет за адресою: ivanivka.gromada.org.ua в розділі « Регуляторна діяльність» проекту рішення  « Про затвердження Правил торгівлі на Іванівському ринку».

Розробником проекту вказаного рішення є виконавчий комітет Іванівської селищної ради Херсонської області.

Пропозиції ( зауваження) подаються в письмовій чи електронній формах до Іванівської селищної ради за адресою: вул. Соборна, 1а, смт. Іванівка, Херсонська область, 75401, тел. 3-14-56; 3-13-89, e-mail: ivanivka_sel@ukr.net. Термін прийняття пропозицій - до  19.06.2018 р.

Пропозиції ( зауваження) подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих пропозицій ( зауважень).

Відповідальна особа  – секретар селищної ради Щастлива Вікторія Сергіївна.