A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Іванівська селищна рада
Херсонська область, Іванівський район

Посадова інструкція діловода Іванівської селищної ради

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням селищного голови

від 02 січня 2018 року № 1

 

 

ПОСАДОВА IНСТРУКЦIЯ

діловода Іванівської селищної ради

 

I. Загальна частина

1. Мета діяльності  – організаційно - технiчне обслуговування діяльності Іванівської селищної ради, забезпечення належної організації діловодства, надання методичної допомоги з органiзацiї роботи по веденню дiловодства керівникам відділів та спеціалістам Іванівської селищної ради.

2. Діловод селищної ради відноситься до категорії технічних службовців.

3. Діловод селищної ради призначається на посаду та звільняється з посади селищним головою з дотримання вимог Кодексу законів про працю України.

4. Діловод селищної ради підпорядкований селищному  голові та секретарю ради. Виконує службові доручення селищного голови  та секретаря  ради в межах затверджених  повноважень.

 5. Діловод селищної ради в своїй діяльності керується Інструкцією з діловодства селищної ради, Інструкцією з діловодства по зверненнях громадян, а також Інструкцією про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, в Іванівській селищній раді.

6. У своїй дiяльностi дiловод керується Конституцiєю України, постановами Верховної Ради України, указами i розпорядженнями Президента України, постановами i розпорядженнями Kабiнету Miнicтpiв України, розпорядчими документами обласної та районної державних адмiнiстрацiй, розпоряджннями та дорученнями селищного голови, секретаря ради.

ІІ. Завдання та обов’язки діловода

 1. Підготовка та  опрацювання проектів розпоряджень та доручень селищного голови, у тому числі проектів селищних програм (за дорученням секретаря ради).
 2. Проведення аналізу роботи структурних підрозділів селищної ради з питань діловодства, своєчасного надання інформації та виконання контрольних документів, надання методично-практичної допомоги у веденні діловодства посадовими особам селищної ради.
 3. Опрацювання документів, що надходять до селищної ради, а у разі відсутності секретаря, підготовка до них резолюції з визначенням термінів виконання.
 4. Здійснення реєстрації документів з грифом «ДСК».
 5. Ведення обліку, обробки документів, що надходять до селищної ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».
 6. Підготовка проекту річного та місячних планів роботи селищної ради (за дорученням секретаря ради), координація роботи структурних підрозділів селищної ради з підготовки планів роботи.
 7. Розробка проектів посадових інструкцій працівників селищної ради (за дорученням секретаря ради).
 8. Розробка правил внутрiшнього трудового розпорядку селищної ради та контроль за виконанням цих правил працівниками селищної ради.
 9. Організація контролю за виконанням структурними пiдроздiлами селищної ради, законiв, постанов та iнших нормативних aктiв  центральних органiв виконавчої влади, розпоряджень та доручень обласної, районної державної адмiнiстрацiї, селищного голови.
 10. Забезпечення пiдготовки проектiв розпоряджень та iнших службових документiв селищної ради (за дорученням секретаря ради).
 11.  Забезпечення документальної підготовки засідань виконкому селищної ради, проектів рішень та протоколу засідання, за дорученням та спільно з секретарем ради/виконкому.
 12.  Здiйснення контролю за дотриманням працівниками селищної ради регламенту роботи ради та виконавчого комітету, терміну виконання доручень та надання інформацій,  ведення діловодства та режиму роботи зi службовими документами.
 13.  Здiйснення персональної вiдповiдальностi за змiст контрольних інформацій, органiзацiйно-розпорядчої документацiї, яка готується у виконкомі селищної ради та їх відповідність чинному законодавству.
 14.  Здійснення ведення діловодства в Іванівській селищній раді, вiдповiдно до Інструкцiї з питань діловодства.
 15.  Приймання, реєстр та подання за призначенням вхідної кореспонденції, а також внутрiшньої документації селищної ради, реєстрація і відправка вихідної кореспонденції, ведення реєстрацiйної, контрольної i довідкової картотеки.
 16.  Ведення обліку, реєстрації інформаційних запитів, контроль за їх своєчасним наданням структурними підрозділами та працівниками селищної ради.
 17. Виписка, реєстрація та видача усіх видів довідок  та інших документів жителям обєднаної територіальної громади,  та, в  разі  відсутності секретаря селищної  ради, їх  підписання.
 18.  Здійснення контролю за дотриманням термінів виконання усіх видів документів.
 19. Наповнення офіційного сайту Іванівської селищної ради інформацією, своєчасне оприлюднення рішень сесії та виконкому селищної ради, здійснення моніторингу ведення окремих розділів сайту працівниками селищної ради (за дорученням секретаря ради).
 20. Здійснення контролю за датами оприлюднення інформації на офіційному сайті Іванівської селищної ради.
 21.  Підготовка бланків реєстрації депутатів селищної ради під час засідань постійних комісій та сесій ради.
 22.  Ведення журналу реєстрації рішень виконкому та сесії Іванівської селищної ради.
 23.  Розміщення інформації в районній газеті «Нове життя» (за дорученням секретаря ради).
 24. Ведення та зберігання документів архіву.
 25. Підготовка проекту зведеної номенклатури справ, її зберігання. 
 26.  Забезпечення селищного голови, секретаря ради, керівників та працівників структурних підрозділів селищної ради телефонними довідниками з номерами організацій, установ, підприємств, депутатського корпусу, членів виконавчого комітету та інших осіб, що беруть участь в роботі ради та виконавчого комітету.  
 27.  Реєстрація телефонограм, факсограм.
 28.  Виконання iнших обов’язків, покладених на нього селищним головою,  та секретарем ради.

ІІІ. Обов’язки діловода:

 1. Додержання норм Конституцiї України та iнших aктiв законодавства України.
 2. Забезпечення ефективної роботи по веденню дiловодства в селищній раді та неухильне виконання завдань та доручень селищного голови та секретаря ради, вiдповiдно до компетенції.
 3. Недопущення порушень прав i свобод людини та громадянина.
 4. Безпосереднє виконання службових обов’язків, своєчасне і точне виконання розпоряджень селищного голови.
 5. Збереження державної таємницi, iнформацiї про громадян, що стала відома пiд час виконання службових обов’язків, а також іншої iнформацiї, яка згідно з законодавством не пiдлягає розголошенню.
 6. Постійне вдосконалення органiзацiї своєї роботи i підвищення професійної квалiфiкацiї.
 7. Сумлiнне виконання cвоїх службових обов’язкiв, iнiцiатива i творчiсть у роботi.
 8. Шанобливе ставлення до громадян, керiвникiв i спiвробiтникiв, дотримання високої культури спiлкування, не допускати дiй i вчинкiв, якi можуть зашкодити інтересам громади; спецiалiст повинен дiяти у межах cвоїх повноважень. У разi одержання доручення, яке суперечитъ чинному законодавству, зобов'язаний невiдкладно у письмовiй формi доповiсти про це посадовiй особi, яка дала доручення, а в разi наполягання на його виконаннi – повiдомити вищу за посадою особу.
 9. Виконання iнших функцiй, якi випливають з покладених на нього завдань.

ІV. Права діловода

Діловод має право:

- одержувати у встановленому порядку вiд структурних підрозділів та посадових осiб селищної ради, необхiднi для виконання документи;

- користуватися правами i свободами, якi гарантуються громадянам України Конститyцiєю i законами України;

- брати участь у розглядi питань i прийняттi в межах cвoїх повноважень рiшень;

- на повагy особистої гiдностi, справедливе i шанобливе ставлення до себе з боку керiвникiв, спiвробiтникiв i громадян;

- на оплату працi залежно вiд посади, яку займає, якості, досвiду та стажу роботи;

- вимагати службового розслiдування з метою зняття безпiдставних звинувачень або пiдозри;

- на здоровi, безпечнi та належні для високопродуктивної роботи умови працi;

- на соцiальний i правовий захист відповідно до його статусу;

- захищати свої законнi права та інтереси у вищестоящих органах влади та у судовому порядку.

V. Вiдповiдальнiсть

Діловод несе відповідальність за неякісне або несвоєчасне виконання посадових завдань та обов’язків, перевищення своїх повноважень, бездіяльність або невикористання наданих йому прав, порушення норм етики поведінки, недотримання правил внутрішнього трудового розпорядку, інструкцій по охороні праці та протипожежній безпеці.

При порушенні Законів України несе цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність згідно чинного законодавства.

 

Секретар ради                                                                                                                                                                    В.С. Щастлива


 
З посадовою інструкцією ознайомлена: 
Діловод Іванівської  селищної ради                                                              Н.С.Ярошенко

 

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь