Іванівська селищна рада
Іванівський район, Херсонська область

Оголошення

 До уваги депутатів Іванівської селищної ради 

 

             Шановні депутати, звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до частини 1 статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»  передбачено, що депутати місцевих  рад повинні подавати декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

            За звітний 2017 рік така декларація повинна бути подана в термін з 1 січня до  1 квітня 2018 року шляхом заповнення  на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції:  https://nazk.gov.ua ( далі – НАЗК).

           Слід відмітити, якщо депутати місцевих рад, припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, то повинні подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями ( ч.2 ст. 45 Закону України « Про запобігання корупції).

             Також, з 1 січня 2017 року суб’єкти декларування мають повідомляти НАЗК про  суттєві зміни у своєму  майновому стані, якщо отриманий ними дохід, придбане майно перевищують суму у розмірі 50 прожиткових мінімумів (станом на 01.01.2017- 80 тис. гривень), встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року.

        Одночасно роз’яснюємо,  що при вході до електронної системи декларування офіційного веб-сайту НАЗК міститься перелік із 16 акредитованих центрів сертифікації ключів, у якому зазначається АЦСК органів юстиції України, АЦСК ПАТ КБ «ПриватБанк», що дає змогу отримати електронний цифровий підпис суб’єкту декларування за певних умов самостійно.

         Звертаємо увагу, що лише наявність електронного цифрового підпису дасть можливість заповнити та подати електронну декларацію.

   Для того щоб подати електронну декларацію декларанту необхідно:

– зареєструвати особисту електронну пошту. Адреса електронної пошти буде використовуватись для надсилання нагадувань про надання декларацій, попереджень та інших важливих повідомлень  НАЗК, регулярно перевіряйте її;

– пройти електронну ідентифікацію за допомогою власного електронного цифрового підпису (ЕЦП);

– декларанту необхідно зайти на сайт НАЗК в розділ «Задекларуй»;

– після цього декларант отримує доступ до свого персонального «кабінету» в реєстрі е-декларацій.

Відповідальність:

        Звертаємо увагу на те, що зазначення в електронній декларації завідомо недостовірних відомостей, а також несвоєчасне подання електронної декларації без поважних причин, може тягнути за собою адміністративну або кримінальну відповідальність.

З повагою

Голова постійної комісії з питань місцевого

самоврядування, охорони прав людини, законності,

запобігання корупції, депутатської діяльності та етики

Банашевська О.І.

 

 

Увага оголошення!

Шановні мешканці селища!

Виконком Іванівської селищної повідомляє, що відповідно до

рішення виконкому селищної ради від 30 листопада 2017 року  

 довідки спеціалістами селищної ради видаватимуться згідно затвердженого рішення:

вівторок, п’ятниця  – з 09.00 до 15.00 години.

Виконком Іванівської селищної ради

 

         Шановні жителі населених пунктів Іванівської об"єднаної територіальної громади, депутати селищної ради, в.о. старост!

       На виконання Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні",  відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України від 30.03.2016 року № 75 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо формування і реалізації прогнозних та програмних документів соціально - економічного розвитку об"єднаної треиторіальної громади" виконавчий комітет   Іванівської селищної ради повідомляє про підготовку проекту Програми  соціально - економічного розвитку Іванівської селищної ради на 2018 рік та початок роботи над Стратегією розвитку Іванівської об"єднаної територіальної громади Іванівського району Херсонської області на період до 2025 року.

        Запрошуємо Вас надавати пропозиції  до Програми протягом 30 - ти днів з моменту опублікування даного оголошення на  адресу: вулиця Соборна, буд. 1 а, смт Іванівка, Херсонської області, телефон 3-14-56, ivanivka_sel@ukr.net.

          Пропозиції приймаються до 17.00 години 17 січня 2018 року.

     Пропозиції щодо Стратегії розвитку Іванівської об"єднаної територіальної громади Іванівського району Херсонської області на період до 2025 року приймаються до 31 травня 2018 року.

Виконавчий комітет Іванівської селищної ради

Оголошення розміщено 05 грудня 2017 року, відповідно до рішення виконкому Іванівської селищної ради від 30.11.2017 № 84

 

Загальні вимоги до кандидатів 

на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату селищної ради::

      Громадянство України,  вільне володіння державною мовою,  повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; володіння основними навиками роботи на комп’ютері.

Вимоги щодо стажу роботи:

  • для кандидатів на посаду начальника відділу – стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.
  • для кандидатів на посади головного спеціаліста – стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років;
  • для кандидатів на посади  спеціалістів І категорії – стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I чи II категорій не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.

         Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua  

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву на ім’я селищного голови про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із установленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та  проходження даної служби;

-  заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

-  дві фотокартки розміром 4 х 6 см.;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-  копію документа, який посвідчує особу;

-  копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою:  вул. Соборна, 1а, смт. Іванівка, Іванівський район, Херсонська область, 75401 (кабінет №3, відповідальна особа – спеціаліст І категорії селищної ради Петрова Л.О.).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відповідальною особою за вищевказаною адресою або за тел.  3-14-56.