Іванівський район, Херсонська область

ОГОЛОШЕННЯ !

До відома депутатів Іванівської селищної ради VIІ скликання !

25 квітня 2018 року:

– о 09.00 годині засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, планування території, архітектури та охорони навколишнього середовища.

- о 14.00 годині спільне засідання постійних комісій селищної ради  з погодження проектів рішень чергової VІІІ  сесії Іванівської  селищної ради VІІ скликання.

26  квітня 2018 року, у  конференцзалі Іванівської селищної ради  ради о 14.00 годині відбудеться засідання VІІІ  сесії Іванівської  селищної ради VІІ скликання. З порядком денним можна ознайомитися на сайті Іванівської селищної ради в розділі «Порядок денний засідань сесій».

О Г О Л О Ш Е Н Н Я !

Іванівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  "Інспектор праці".

Вимоги до претендентів на зайняття вакантної посади та кваліфікаційні вимоги зазначені на веб сайті Іванівської селищної ради ivanivka.gromada.org.ua  у розділі оголошення.

Документи приймаються протягом 30 календарних  днів з дня опублікування оголошення за  адресою: смт  Іванівка вулиця Соборна, 1а.

Додаткова інформація щодо функціональних обов’язків, розміру та умов праці надається відповідальною особою – секретарем селищної ради Щастливою В.С. за телефонами:  роб. - 3 14 56, +380966142891 або в приміщенні Іванівської селищної ради за адресою: вул. Соборна 1а, смт Іванівка, Херсонської області.

Дата розміщення оголошення: 02.04.2018 р.