Шлюб онлайн у Дії: уряд ухвалив постанову

Уряд ухвалив постанову, яка дозволить українцям у межах експериментального проєкту одружуватися в застосунку Дія. Раніше через неможливість побачитися наживо багато наречених відкладали узаконення стосунків. Процес державної реєстрації шлюбу планується повністю перевести в електронну форму. Особливо актуальне одруження онлайн для військових та пар, які через війну перебувають на відстані.

17:42 30.03.2024

Коли купуєш зроблене в Україні — всі в плюсі

В середньому 40% від вартості продукції вітчизняного виробника повертається у вигляді сплачених податків та зборів і спрямовується на потреби сил безпеки й оборони країни, утримання й розвиток освітніх та медичних закладів, інфраструктури.

13:31 23.03.2024