16 листопада світ відзначає Міжнародний день толерантності, день поваги

Дата: 07.11.2018 08:12

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 17 ???µ?»?????µ??, ?»?????? ?????????? ?? ?? ???????µ???µ??????    16 листопада світ відзначає Міжнародний день толерантності, день поваги, добра, небайдужості, порозуміння багатого різноманіття культур нашого світу.
З цієї нагоди, з метою формування почуття толерантності, інтересу та поваги до інших національних культур в Нововасилівській бібліотеці - філії з 06 по 10 листопада проходить Тиждень толерантності " Посміхнись світові і він посміхнеться тобі".
06 листопада з учнями початкової школи та вихованцями дошкільного закладу було проведено виховний захід "Толерантність - це культура добрих манер і вчинків!" З сюжетно - рольовими завданнями, переглядом відеороликів " Вічливі слова", " Квіти дружби", " Правила толерантного спілкування", вивченням прислів'їв про дружбу. Епіграфом заходу були слова Гете " Перед великим розумом я схиляю голову, перед великим серцем я стаю на коліна".

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 3 ???µ?»?????µ???°, ?»?????? ??????????

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 4 ???µ?»?????µ???°, ?»?????? ??????????