29 жовтня 2018 року працювала чотирнадцята сесія сьомого скликання Іванівської селищної ради (ОТГ)

Дата: 29.10.2018 17:10

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???°???????????? ?????°???° ???????±???»?°???? ???µ?????? ???µ?»?????????? ???°????

29 жовтня 2018 року працювала чотирнадцята  сесія сьомого скликання Іванівської селищної ради (ОТГ)

У роботі пленарного засідання взяли участь 20 депутатів селищної ради, селищний голова, в.о. старост, керівники відділів Іванівської селищної ради (ОТГ)

На розгляд чергової сесії селищної ради виносилось 36 питань.

Після тривалого обговорення депутати прийняли рішення по 34 питанням, 2 – перенесли на розгляд постійної  депутатської комісії з питань  регулювання земельних відносин, планування території, архітектури та охорони навколишнього середовища селищної ради.

.