Візит Народного депутата України Сергія Хланя

Дата: 10.10.2018 16:37

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???????? ???»?? ???µ???????»?????? ???µ?»?????µ??, ?»?????? ?????????? ?? ?? ???????µ???µ??????

Сьогодні відбулося три  зустрічі народного депутата  Сергія Хланя - з депутатами Іванівської ОТГ, аграріями району та перевірив хід   робіт по капітальному ремонту Іванівського водогіну.

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???????? ???»?? ???µ???????»?????? ???µ?»?????µ??, ?»?????? ??????????, ?????°?????±?° ?? ???° ???»?????µ

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 4 ???µ?»?????µ???°, ?»?????? ???»???±?°????????, ?»?????? ??????????, ???µ?±?? ?? ???° ???»?????µ