09 жовтня відзначали Храмове свято та день народження селища Іванівка

Дата: 10.10.2018 13:10

Сьогодні Іванівка святкувала 198-му річницю з дня заснування.

Тож з цієї нагоди на Центральній площі відбулись урочисті заходи.

Перед їх початком відбувся конкурс ікон та виставка ляльок і фотографій з історії та сьогодення селища.

Фото без опису

Розпочалось свято із вітань.

Фото без описуЗвичайно, першим до слова було запрошено селищного голову – Віктора Дебелого.

Фото без опису

Під час урочистого заходу з цієї нагоди Віктор Дебелий вручив Почесні грамоти та грошові премії таким мешканцям селища: Ігорю Бутенко, Олені Стратулат, Ігорю Богданову, Сусанні Насімовій.

Дучинські Дмитро і Денис отримали Сертифікат на отримання 20 тисяч гривень для участі цих хлопчиків у Чемпіонаті Європи з кіокушин карате:

Фото без опису

Голова районної ради Людмила Павленко також вручила грамоти Тетяні Касьяненко – вчителю іноземної мови Іванівської гімназії, Івану Кірієнку – фельдшеру-лаборанту Іванівської центральної районної лікарні, Олександру Бабуцькому – директору Іванівського райсількомунгоспу.

На Центральній площі відбулась концертна програма із піснями та запальними танцями.

Фото без опису

Іванівські бджолярі підготували солодкий сюрприз для найменших жителів селища – мед для дитсадків, який урочисто вручили під час свята.