Балашівський дошкільний навчальний заклад "Сонечко"

Дата: 12.02.2018 11:21

Сакальська Наталя Михайлівна

завідувач Балашівського дошкільного навчального закладу "Сонечко"

Юридична адреса закладу: 75424 Херсонська область, Іванівський район, село Балашове

вул. Резніка буд.20-а.

Засновником  закладу дошкільної освіти є Іванівська селищна  рада Іванівського району

Херсонської області.

Структура та органи управління закладом дошкільної освіти.

Управління дошкільним закладом здійснює його засновник.

Безпосереднє керівництво роботою закладу дошкільної освіти здійснює його директор, який призначається і звільняється з посади  Засновником з дотриманням чинного законодавства.

На посаду керівника закладу дошкільної освіти незалежно від підпорядкування, типу і форми власності призначається особа, яка є громадянином України, має вищу освіту не нижче ступеня бакалавра, стаж педагогічної роботи не менш як три роки, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Постійно діючий колегіальний орган у дошкільному закладі – педагогічна рада.          До складу педагогічної ради входять: керівник, педагогічні працівники, медичні працівники, інші спеціалісти. Педагогічні працівники при кількості менше трьох чоловік входять до складу педагогічної ради на базі закладу загальної середньої освіти або інших закладів дошкільної освіти, що знаходяться в зоні територіальної доступності.

Органом громадського самоврядування дошкільного закладу є загальні збори колективу закладу та батьків або осіб, які їх замінюють, які скликаються не рідше одного разу на рік.

У період між загальними зборами може діяти рада дошкільного закладу (якщо її функції не покладені на загальні збори).

У дошкільному закладі може створюватися і діяти піклувальна рада.

Батьківські збори групи – колективний орган самоврядування батьків вихованців групи, покликаний залучати батьків до активної участі  в навчально-виховному процесі.

Кадровий склад

ПІП

Дата народження

Пед. стаж

Сакальська Наталя Михайлівна

08.03.1961

Базова вища (Бериславське педагогічне училище)

Завідувач ДНЗ

Істоміна Ольга Вікторівна

25.02.1970

Базова вища (Бериславське педагогічне училище)

Вихователь

Поклад Лариса Олексіївна

Середня

Помічник вихователя

Сидорчук Оксана Олександрівна

Середня спеціальна

Кухар

Чеботарь Людмила Олександрівна

Середня спеціальна

Мед сестра

Освітня програма, що реалізується в закладі

В  закладі дошкільної освіти реалізується освітня програма для дітей від 2 до 7 років  «Дитина» (Київ 2016), рекомендована Міністерством освіти і науки України (лист МОН України №1/11-16163 від 09.11.2015р) Науковий керівник проекту: О.В. Огнев’юк, ректор Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України

Територія обслуговування

с.Балашове, Іванівського району, Херсонської області.

Кількість осіб,  які навчаються у закладі

Ліцензований обсяг   - 150 осіб

фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти – 6 осіб

Мова навчання

У закладі дошкільної освіти визначена українська мова навчання і виховання дітей.

Наявність вакантних посад - відсутня.

Матеріально – технічне забезпечення закладу освіти – посереднє. Відсутня проточна вода, не функціонує система каналізації.

Правила прийому дитини до закладу освіти

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється протягом року.

Для зарахування дитини в заклад дошкільної освіти необхідно пред’явити:

- заяву батьків або осіб, які їх замінюють, медичну довідку про стан здоров’я дитини, довідку дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, копію свідоцтва про народження дитини; документ для встановлення батьківської плати.

За дитиною зберігається місце у  закладі дошкільної освіти у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній період.

Осіб з особливими освітніми потребами в закладі немає.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати

Додаткові освітні послуги закладом не надаються.

Звіт завідувача Балашівського дошкільного навчального закладу «Сонечко» Сакальської Н.М. за 2018/2019 навчальний рік

НАКАЗ від 24.04.2020 № 08 "Про організацію обліку дітей дошкільного віку в 2020 році"

Звіт завідувача Балашівського  дошкільного навчального закладу «Сонечко» Сакальської Н.М. за 2019/2020 навчальний рік

Звіт директора Балашівського  закладу дошкільної  освіти «Сонечко» Сакальської Н.М. за 2020/2021 навчальний рік