Благодатненський НВК

Дата: 11.02.2018 13:11

Директор Благодатненського НВК

Петров Юрій Олександрович

Історія Благодатненського  НВК бере свій початок з 1905 року.  За період свого існування заклад зазнав числених реорганізацій та змін.

В 1965 році було відкрито приміщення нової школи розраховане на навчання   250 учнів.

Рішенням Х  сесії селищної  ради VІІ скликання від 05 липня 2018 року № 269    Благодатненський навчально-виховний  комплекс «загальноосвітня школа     І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»  Іванівського району Херсонської області було реорганізовано у Благодатненський навчально – виховний комплекс «гімназія-заклад дошкільної освіти» Іванівської селищної ради Херсонської області. На даний час фактично здобувають освіту 55 школярів та 16 вихованців дошкільного підрозділу.

Навчальний процес здійснюють 17 педагогів, з них мають вищу кваліфікаційну категорію -  3 вчителі, першу - 10, спеціаліст- 1.

Протокол № 1 засідання педагогічної ради

Протокол № 3 засідання педагогічної ради

Звіт

директора Благодатненського НВК Петрова Ю.О.  перед педагогічним колективом та громадськістю за 2018/2019 навчальний рік.

ЗВІТ

про результати роботи навчального закладу за 2017/18 навчальний рік та основні завдання на 2018/19 навчальний рік

Звіт

директора Благодатненського НВК Петрова Ю.О.  перед педагогічною радою та громадськістю за 2019/2020 навчальний рік