Нововасилівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»

Дата: 09.02.2018 12:52

Нововасилівський навчально-виховний комплекс «початкова школа – дошкільний навчальний заклад»  знаходиться  за  адресою: с. Нововасилівка, вул. Шкільна, 24.

Має електронну адресу та власний сайт (http://novovasiliv-nvk.at.ua). Будівлю школи введено в експлуатацію у 1993 році. Це сучасний обєкт  який має просторі класи, їдальню, актову залу, спортивний зал, облаштовано зону відпочинку для учнів початкових класів.

У закладі працює  8 педагогічних працівників, з  них   2  вихователя. Навчається 32 здобувачі освіти, сформовано 4 класи, дошкільний  підрозділ відвідує 26 вихованців.

Директор Нововасилівського навчально-виховного комплексу «початкова школа – дошкільний навчальний заклад» - Дебела Віталія Вікторівна

Нововасилівський навчально-виховний комплекс «початкова школа – дошкільний навчальний заклад»  за період січень 2018  по січень 2019  року  отримав благодійну допомогу  (спецфонд) на  суму  4956 грн, а саме:

- дитяча шведська стінка Малюк compact  ТМ Уют спорт з гімнастичним матом  (2639 грн);

- дитячий куточок «Лікарня» (2317 грн).

Інформацію узгоджено з КУ «Центр по обслуговуванню  закладів освіти, культури, фізичної культури  та спорту».

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)