Дата: 09.02.2018 12:52

Нововасилівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»  знаходиться  за  адресою: с. Нововасилівка,вул. Шкільна, 24. Має електронну адресу та власний сайт(http://novovasiliv-nvk.at.ua). Будівлю школи введено в експлуатацію у 1993 році.

Проектна потужність – 320 учнів (школа) та 54вихованці (дошкільний підрозділ).У приміщенні школи  є 26 кабінетів та класних кімнат,  їдальня – на 80 посадочних місць, бібліотека, спортивна зала, музей. У закладі працює  20 педагогічних працівників, з  них   2  вихователя  та педагог-організатор. Сьогодні в закладі навчається 63 учні, сформовано 10 класів, відвідує дошкільний підрозділ 29 вихованців.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)