Іванівський ліцей № 2

Дата: 13.02.2018 11:27

Фото без опису       Іванівський ліцей № 2 Іванівської селищної ради знаходиться за адресою: Херсонська область, Іванівський район, смт Іванівка, вул.Іванівська, 142а, інд. 75400. Керівник: Чернявська Жанна Едуардівна.

Двоповерхова будівля школи прийнята в експлуатацію в 1990 році, розрахована на 489 учнів. У школі функціонує 11 класів, у яких навчається 183 учнів (троє з яких навчається за індивідуальною формою), з них у початковій школі (1- 4 класи) – 61 чол., в основній школі  (5 - 9 класи) – 98 чол, (10-11 класи) - 24 чол.  У закладі освіти працює 23 педагогічних працівники із них спеціалістів вищої категорії – 10 чол.; І категорії – 8 чол.; ІІ категорії  – 3 чол., звання "учитель-методист" - 3 чол., звання "старший вчитель - 1".

Директор Іванівського ліцею № 2

Іванівської селищної ради

Чернявська Жанна Едуардівна

РІШЕННЯ X сесії селищної ради VІІ скликання (друге пленарне засідання) від 05 липня  2018 року № 269 "Про зміну типів та назв закладів загальної середньої освіти Іванівської селищної ради"