Іванівська гімназія (опорний заклад)

Дата: 13.02.2018 11:29

Іванівська гімназія (опорний заклад)  освітнього округу Іванівського району Херсонської області – заклад загальної середньої освіти, у якому навчається 424 дитини, з них 108 – діти з інших сіл.

Освітній процес забезпечують 40 педагогічних працівників, із них  22 мають вищу кваліфікаційну категорію, 10 – звання «учитель-методист», 3 – «старший вчитель»,  6 – «відмінникосвіти».

Усі педагогічні працівники закладу мають вищу фахову освіту. Осередком національно-патріотичного  та громадянського виховання  в закладі  є музей, якому присвоєно   звання «Зразковий музей при навчальному закладі».

Діяльність учнівського  самоврядування   спрямована  на   формування соціальної активності та громадянської самосвідомості учнівської молоді. У 2017 роцізаклад за результатами ЗНО посів 12 рейтингове місце серед  287 навчальних закладів Херсонської області.

Директор Іванівської гімназії (опорний заклад) освітнього округу

Хураскіна Алла Анатоліївна

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)