Фестиваль народної творчості «Душа Півдня»

Дата: 29.05.2018 10:14

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 15 ???µ?»?????µ??, ?»?????? ???»???±?°????????, ?»?????? ?????????? ?? ???° ???»?????µ 26 травня 2018 року у с. Праві Саги Олешківського району на базі приміського комплексу Grand Prix відбувся фестиваль народної творчості «Душа Півдня». У концертній програмі фестивалю взяли участь кращі вокальні та хореографічні колективи Херсонщини. Поряд із цим у програмі заходу діяв ярмарок виробів народних майстрів, серед яких вирізнялися роботи нашої майстрині – Чкан Любові Миколаївни.
        Родзинкою фестивалю став конкурс «ТАВРІЯ-БОРЩ», участь у якому взяли 32 учасника. На розгляд журі були представлені творчі презентації щойно зварених борщів, проте за умовами оцінювалися не тільки подача, оригінальність рецепту, а й смакові якості страви. За результатами конкурсу визначено абсолютного переможця та 5 переможців за окремими номінаціями, серед яких – Іванівська ОТГ у номінації «Борщ – мрія українця» (шеф-кухар Дебела Т.І.).

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 6 ???µ?»?????µ??, ?»?????? ???»???±?°????????, ?»?????? ??????????, ?µ???° ?? ???° ???»?????µ

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ?µ???°