Щорічна спартакіада державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування

Дата: 29.05.2018 09:15

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 9 ???µ?»?????µ??, ?»?????? ???»???±?°????????, ?»?????? ?????????? ?? ???° ???»?????µ Команда Іванівської ОТГ прийняла участь у щорічній спартакіаді державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування в смт Лазурне.

Перемога цього разу нам не далася...та ми не засмучуємося, адже головне - це участь і приємне спілкування з друзями, колегами, представниками райдержадміністрацій Херсонської області та новоутворених об'єднаних громад.