Фестиваль дружин юних пожежних серед команд закладів загальної середньої освіти Іванівської селищної ради та Іванівського району

Дата: 11.05.2018 16:09

11 травня 2018?????????»?????° ?????? ???°???µ???????? ?????????°???µ??????. року базі комунального закладу «Районний будинок культури» за ініціативою Іванівського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області комунальним закладом «Іванівський центр дитячої творчості» проведено фестиваль дружин юних пожежних серед команд закладів загальної середньої освіти Іванівської селищної ради та Іванівського району згідно з Положенням про проведення обласного етапу фестивалю дружин юних пожежних.  Під час проведення фестивалю на розгляд журі, до складу якого входили рятувальники Іванівського РС ГУДСНС на чолі з начальником, підполковником служби цивільного захисту Причиною О.Г., дружинами юних пожежних були ?????????»?????° ?????? ???°???µ???????? ?????????°???µ??????.представлені виступи у довільній формі на тему «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – в біду не потрапляй!» (конкурс «Домашнє завдання») та стіннівки з питань безпеки життєдіяльності. Під час оцінювання виступів враховувалися відповідність темі, майстерність виконання, оригінальність сценарію, взаємозв’язок із аудиторією та дотримання регламенту часу, відведеного на виступ.
     За підсумками фестивалю визначено переможців серед 10 дружин юних пожежних закладів загальної середньої освіти Іванівської селищної ради та Іванівського району у конкурсі стіннівок: І місце – дружина Благодатненського НВК; ІІ місце – дружина Іванівської гімназії (опорний заклад) освітнього округу; ІІІ місце – дружина Нововасилівського НВК; та у конкурсі «Домашнє завдання»: І місце – дружина Іванівської гімназії (опорний заклад) освітнього округу (керівник – Юрова І.М.); ІІ місце – дружина Нововасилівського НВК (керівник – Воронова О.В.); ІІІ місце – Новосеменівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник – Тепікіна Т.С.).

Дякуємо за якісну підготовку та участь усім дружинам! Вітаємо переможців, а дружині Іванівської гімназії бажаємо перемоги в обласному етапі фестивалю!