Відзначення 22-ої річниці Конституції України на базі КЗ "Базовий клубний заклад Іванівської селищної ради"

Дата: 28.06.2018 16:35

З нагоди  відзначення 22-ої річниці Конституції України на базі КЗ "Базовий клубний заклад Іванівської селищної ради" відбувся святковий концерт, на якому  вручено грамоти голови Іванівської районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність та з нагоди Дня Конституції України Гончарову Валерію Володимировичу, начальнику Іванівського району енергозбуту і електричних мереж; Назаренку Костянтину Юрійовичу, начальнику Іванівського районного сектору з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, майора внутрішньої служби;Павленко Вірі Олександрівні, начальнику відділу бюджетної політики, прогнозування та аналізу доходів фінансового управління Іванівської районної державної адміністрації; Самойленку Валентину Вікторовичу, старшому дільничному офіцеру поліції сектору превенції Іванівського відділення поліції Каховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області; Тріщовій Людмилі Ігнатівні, вчителю фізики, астрономії та математики Агайманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Фісун Олені Анатоліївні, начальнику Іванівського відділення акціонерного товариства «Райффайзен Банк Аваль»; та грамоти селищного голови Дебелого В.О. за високий професіоналізм, за багаторічну сумлінну працю, за активну життєву позицію  та з нагоди 22-ї річниці Конституції України  - Трохименко Людмилі Миколаївні, спеціалісту І категорії – юриста юридичного відділу Іванівської селищної ради; Лежнюку Віталію Вікторовичу, учителю фізичної культури Іванівської гімназії; Дурману Олександру Валерійовичу, в.о. старости сіл Новосеменівка та Мартівка; Якущенко Вікторії Семенівни, спеціалісту І категорії загального відділу Іванівської селищної ради та Петровій Любов Олександрівні, спеціалісту І категорії з питань кадрової роботи загального відділу Іванівської селищної ради.

Своїми виступами присутніх вітали колективи Новосеменівської СБК, Нововасилівського СБК, Шотівського СБК, Балашівського СБК та Воскресенського СБК. Родзинкою концертної програми заходу став виступ відновленої  20 років потому вокально-інструментального гурту  «Інтонація».