45-річний ювілей у Іванівському ясла-садку «Світлячок»

Дата: 27.06.2018 16:57

Пісні, танці, вірші, гарний настрій та подарунки –

так відзначили 45-річний ювілей у Іванівському ясла-садку «Світлячок»

Усі прийшли привітати с?¤?????? ???°???µ???????? ?????????°???µ??????.адочок з цією датою. Це і ветерани праці, і педагоги-колеги, і працівники закладу, і батьки, і випускники, і керівники та інші гості.

Святкове дійство розпочали жартівливою сценкою від працівників, в якій показали як починалося будівництво ясла-садка. З особливою повагою ведучі згадали про людей - ветеранів дошкільної освіти, які розпочинали працювати в закладі та пішли на заслужений відпочинок.
На святі приємно було бачити усміхнені, щасливі обличчя тих, для кого стіни садочка у різний час були рідними: хто відкривав садочок, хто все життя віддавав частинку своєї душі і серця дошкільному закладу та вихованцям.
        Серед почесних гостей, які постійно допомагають закладу, йдуть на співпрацю, відгукуються на будь-які питання та розуміють проблеми дошкілля були головний спеціаліст відділу освіти селищної ради Кузьменко Н. М., приватний підприємець та постачальник садочку Павленко Н.О., завідувач ясла-садка «Лелеченя» Чмирь Т.М. З вітальним словом звернулися батьки колишніх і нинішніх вихованців: Анастасьєва А. В. та Кірєєва Ю. С. Колишні вихованці садочку виступили з веселим танком «Модниця» (керівник Анодій А.В.).
     Особливу подяку за підтримку, розуміння, небайдужість до життя дошкільнят колектив Іванівського ясла-садка «Світлячок» висловлює селищному голові Дебелому В.О., начальнику Іванівського міжрайонного управління водного господарства Щербаню В. І., приватному підприємцю, постачальнику садочку Павленко?¤?????? ???°???µ???????? ?????????°???µ??????. Н.О., члену виконавчого комітету Іванівської селищної ради Павленку В.В., голові батьківського комітету Батаєву В.М., батькам вихованців. Змінюються часи і епохи, але незмінним має залишатися на обличчях вихованців посмішки щасливого, кращого в світі дитинства. Нехай дошкільний заклад для всіх дітей залишається територією радості, колискою знань, джерелом доброти!