Заходи з нагоди Дня скорботи  та вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2018 11:35

22 червня 2018 року, в селищі Іванівка відбулися заходи з нагоди Дня скорботи  та вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Керівник апарату районної державної адміністрації Юлія Кривчик, секретар Іванівської селищної ради Вікторія Щастлива, представники трудових колективів районної державної адміністрації, її структурних підрозділів, органів місцевого самоврядування, установ, організацій, зібрались біля меморіалу загиблим воїнам – односельчанам, де відбулися мітинг-реквієм та церемонія покладання квітів.

Звертаючись до присутніх керівник апарату районної державної адміністрації Юлія Кривчик закликала завжди пам’ятати тих, хто ціною власного життя відстояв право на свободу і незалежність нашої держави. Під час заходу присутні вшанували світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала жорстока війна, хвилиною мовчання.