Акція "Цілющий чай для українського солдата"

Дата: 18.06.2018 10:20

?¤?????? ???°???µ???????? ?????????°???µ??????.

В рамках акції "Цілющий чай для українського солдата" протягом табірної зміни вихованці пришкільних таборів Іванівської селищної ради разом з вихователями збирали лікарські рослини: липу, ромашку, малину, м'яту, мелісу, пелюстки троянди, жасмину, кору дуба, календулу.

Корисна справа була водночас цікавою та пізнавальною і зібрані від щирого серця трави, зроблять солдатський чай духмяним і цілющим.

Кожен вид лікарської рослини посортовано окремо і передано до Департаменту освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації для подальшої передачі військовослужбовцям, які проходять службу у м.Краматорськ Донецької області.

Загалом заклади загальної середньої освіти зібрали 11кг 775 гр. цілющих трав. Найактивнішими виявилися вихованці Воскресенського пришкільного табору «Лідер», які зібрали 2кг 700 гр. лікарських рослин та здобули перемогу у І етапі акції. Вітаємо лідерців!