Х Всеукраїнський турнір з боксу

Дата: 17.06.2018 10:33

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 3 ???µ?»?????µ???°, ?±?°?????µ???±???»?????°?? ???»?????°?????°   У с.Щасливцеве Генічеського району відбувся Х Всеукраїнський турнір з боксу, у якому взяли участь 160 боксерів із Молдови та 9 областей України. За підсумками турніру Херсонська область посіла І загальнокомандне місце. Серед представників Херсонської області були і представники Іванівки - боксери тренера, учителя Іванівської гімназії Лежнюка В.В., які теж повернулися з нагородами. Дучинський Дмитро - 2 місце; Дучинський Денис, Парій Дмитро та Брагінець Олександр - 3 місця.

Тож вітаємо наших переможців та їх тренера і бажаємо їм подальших перемог!

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 3 ???µ?»?????µ???°, ?»?????? ??????????, ???±?????? ?? ???° ???»?????µ

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 2 ???µ?»?????µ???°, ?»?????? ??????????

???????????°???????µ???????? ?°?»?????µ?????°???????????? ???µ?????? ???????????????????µ??.