Обласний етап Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри "Джура -2018: Південний Фoрпocт"

Дата: 11.06.2018 14:15

Вітаємо р?¤?????? ???°???µ???????? ?????????°???µ??????.ій «Іванівські гайдамаки» (тренери: Лежнюк В.В., Батаєв І.М.) з почесним ІІІ місцем у ІІ-му обласному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри "Джура -2018: Південний Фoрпocт".
         Команди з 23 районів, міст та селищних рад змагалися за перемогу в Грі, яка включала 11 видів змагань та конкурсів. За підсумками переможцем обласного етапу гри "Джура" став рій "Прикордонник" Каховського району.
      На другому місці - рій "Сміливий вітер" Скадовського району.

Третє місце посів рій "Іванівські гайдамаки" Іванівської селищної ради. Завершенням обласного етапу гри стала показова хода усіх учасників вулицями Скадовська до місця проведення закриття. Усім переможцям та призерам вручили медалі, грамоти та кубки, а команда-переможець отримала від громадської організації "Ветеранів-воїнів АТО на Сході України" перехідну шаблю та булаву.

Гарні традиції формуються на цій грі і сподіваємося, що наші здобутки примножаться наступного року завдяки професіоналізму педагогів-тренерів, значної уваги селищного голови Дебелого В.О. до розвитку здібностей учнівської молоді, сприянню їх успішної соціалізації та підвищенню іміджу новоствореної Іванівської ОТГ.