Чудове, дружнє і незабутнє співуче турне по селам Іванівської ОТГ!!!

Дата: 13.05.2018 14:11

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 9 ???µ?»?????µ??, ?»?????? ???»???±?°????????, ?»?????? ?????????? ?? ?? ???????µ???µ??????Чудове, дружнє і незабутнє співуче турне по селам Іванівської ОТГ!!!

Дуже дякуємо за прийом та щиру гостинність жителям сіл Нововасилівка, Шотівка, в.о. старости села Балашове Чумаченко Тетяні Євгеніївні, військовослужбовцям, які допомогли організувати це святкове дійство, а ще дякуємо працівникам Благодатненської культури та жителям села Благодатне за дійсно чудову, незабутню зустріч.за чудову зустріч і добрі слова!!!

Дійсно відчувається те, що ми всі одна велика родина, всі ми брати і сестри нашої громади! Було приємно отримувати від Вас  бурхливі оплески і бачити Ваші щасливі очі, дарувати Вам незабутню радість у вихідні дні!

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???????? ???»?? ???µ???????»?????? ???µ?»?????µ?? ?? ?»?????? ??????????Дякуємо селищному голові Дебелому Віктору Олексійовичу, за підтримку та організацію даного дійства. А всьому нашому дружньому, співучому колективу хочеться побажати лише наснаги, терпіння і творчого натхнення, а всім жителям нашої Іванівської об’єднаної територіальної громади: будьте закоханими у життя, бережіть своїх рідних та коханих людей і даруйте багато приємних зустрічей.

Наші артисти подарували позитивні емоції усім присутнім глядачам. А глядачі у свою чергу дарували артистам щедрі аплодисменти. Шановні жителі нашої Іванівської ОТГ, нам дуже приємно, що Ви нас так зустрічаєте!