Мітинг – реквієм  з нагоди  32-ї річниці Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2018 14:48

В селищі Іванівка відбувся мітинг – реквієм  з нагоди  32-ї річниці Чорнобильської катастрофи

Від центральної площі селища учасники ходи, а це представники місцевої влади, самоврядування, організацій, ліквідатори аварії та громадськість вирушили на Алею Героїв. Присутні на заході вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих в наслідок аварії на ЧАЕС та мали можливість покласти квіти й вінки до пам'ятника Героям. Звучали під час мітингу щирі слова вдячності тим, хто виявив мужність, ліквідуючи наслідки лиха.

Адже Чорнобиль – це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків.Долучилися до мітингу-реквієму «І мертвим, і живим, і не народженим…» також і школярі шкіл громади, які були нагороджені грамотами селищного голови за участь в конкурсах творчих робіт та малюнків«Трагічна мить, що змінила світ…».

Скільки б часу не пройшло від того лиховісного дня, Чорнобиль продовжує стукати в наші серця, пронизувати душі гіркотою полинною. І ми не в праві забувати ту страшну подію, тих відважних людей, які ціною свого здоров’я, а то і життя, змогли зупинити загрозливий атомний вогонь.