Організація сніданків у закладах освіти

Дата: 05.02.2018 14:15

Організація сніданків у закладах освіти

Усім відомо, що завдяки раціональному харчуванню школярів відбувається зростання навчального потенціалу дітей та підлітків, поліпшення стану здоров'я, зменшення випадків ожиріння, дистрофії та інших захворювань, пов'язаних із харчуванням, зниження ризику розвитку серцево-судинних, ендокринних, шлунково-кишкових захворювань, поліпшення успішності школярів. Тому питання організації харчування у закладах загальної середньої освіти Іванівської селищної ради наразі є одним із важливих серед інших організаційних питань освіти, адже запорукою зростання здорової нації є безпосередньо збалансований режим якісного харчування. Так з 1 лютого  2018 року витрати на харчування усіх здобувачів освіти повністю здійснюється за рахунок місцевого бюджету Іванівської селищної ради.

У закладах Іванівської селищної ради у межах суми денного харчування,  окрім збалансованого обіду, поступово вводяться сніданки: чай, булочка з  начинкою тощо. Уперше реалізувати задумане вдалося 7 лютого уже в теплій їдальні Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, в якій нещодавно встановлено опалення. Духмяна випічка  прийшлася до смаку дітям, які після приємного чаювання продовжили навчання.

Отже, будемо й надалі плідно працювати у цьому напрямку з метою  покращення  та урізноманітнення  денного раціону наших школярів.