Іванівський район, Херсонська область

Про затвердження проектної заявки, яка може реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад

ІВАНІВСЬКА   СЕЛИЩНА   РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

11 квітня  2018 року                                                                                                                                                              № 53

Про затвердження проектної заявки, яка може

реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з

державного бюджету місцевим бюджетам на

формування інфраструктури об’єднаних

територіальних громад

Відповідно  до пункту 6 постанови Кабінету   Міністрів України № 200 від 16 березня 2016 року «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад» (зі змінами), Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, керуючись пунктом «а» статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком  селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити  проектну заявку «Придбання спеціальної техніки для комунального підприємства «Дорожник 5»  Іванівської селищної ради Іванівського району Херсонської області, який може реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад» загальною вартістю проекту 5035,0  тис. грн. (з них: 4916,6 тис.грн -  субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, 118,4 тис.грн – кошти місцевого бюджету).

2. Секретарю селищної ради Щастливій В.С. забезпечити подання проектної заявки та відповідного пакету документів до Херсонської обласної державної адміністрації для отримання висновку щодо відповідності поданої проектної заявки Плану (Програмі) соціально – економічного та культурного розвитку Іванівської селищної ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018-2020 роки та до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України (Мінрегіону) протягом двох місяців з дня набрання чинності акта Кабінету Міністрів України, яким затверджується розподіл субвенції на 2018 рік.

3. Контроль за виконанням даного  рішення залишаю за собою.

Селищний голова                                                                                                                                                                В.О.Дебелий