Іванівський район, Херсонська область

ПРОТОКОЛ  засідання тендерного комітету Іванівської селищної ради Херсонської області

засідання тендерного комітету Іванівської селищної ради Херсонської області

_________________________  2018 р.            №__________                                                                смт. Іванівка

Присутні:

Трохименко Л.М.

-          голова тендерного комітету, спеціаліст 1 категорії-юрист юридичного відділу селищної ради

Москалюк Ю.А.

-          заступник голови тендерного комітету, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності селищної ради

Кошка О.М.

-          секретар тендерного комітету, спеціаліст 1 категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності селищної ради

Петрова Л.О.

-          член тендерного комітету, спеціаліст 1 категорії з питань кадрової роботи загального відділу селищної ради

Алейник В.Г.

-          член комітету, касир селищної ради

Усього: 5 осіб

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Розгляд та затвердження додатку до річного плану закупівель на 2018 рік.
  2. Розгляд питання, щодо виконання вимог ст.4 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) стосовно оприлюднення додатку до річного плану закупівель на 2018 рік.

Доповідач по 1 питанню: заступник голови тендерного комітету, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності селищної радиМоскалюк Ю.А.

Доповідач по 2 питанню: голова тендерного комітету, спеціаліст 1 категорії-юрист юридичного відділу селищної ради Трохименко Л.М.

СЛУХАЛИ:

Щодо питання 1 порядку денного:

Заступник голови тендерного комітету Москалюк Ю.А.повідомила, що  з державного бюджету місцевому бюджету на формування інфраструктури об’єднаної територіальної громади виділено субвенцію у розмірі  4916600,00грн. Відповідно до проектної заявки планується  придбання спеціальної техніки для комунального підприємства «Дорожник 5» екскаватор – навантажувач TLB-840 та автогрейдер середнього класу BGD-140.

Оскільки, річний план на 2018 рік затверджено та оприлюднено, є необхідність розглянути та затвердити проект змін до річного плану на 2018 рік.

Усіх присутніх на засіданні ознайомлено із проектом додатку до річного плану закупівель замовника на 2018 рікта потребою в таких закупівлях.

Голова тендерного комітету з’ясовує чи є у членів тендерного комітету пропозиції, зауваження, доповнення?

Пропозицій, зауважень та доповнень не надійшло.

За результатами обговоренняпитання порядку денного, члени тендерного комітету

ВИРІШИЛИ:

Затвердитизміни до річного планузакупівель на 2018рікзгідно з проектом, запропонованимдоповідачем (додається).

Результатипоіменногоголосування:

Трохименко Л.М.      -      «ЗА»

Москалюк Ю.А.         -      «ЗА»

Кошка О.М.              -      «ЗА»

Алейник В.Г.              -      «ЗА»

Петрова Л.О.            -       «ЗА»

«ЗА»  - 5;                          «ПРОТИ» -немає;                                  «УТРИМАЛИСЬ»- немає.

Рішенняприйнято.

СЛУХАЛИ:

Щодо питання 2 порядку денного:

Голова тендерного комітету Трохименко Л.М. повідомила що відповідно до статті 4 Закону

річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження.

Пропозицій, зауважень та доповнень не надійшло.

За результатами обговоренняпитання порядку денного, члени тендерного комітету

ВИРІШИЛИ:

1. Затвердити  додаток до річного плану  закупівель на 2018 р.  (додається).

2. Заступнику голови  тендерного комітету Москалюк Ю.А. забезпечити оприлюднення додатку до річного плану закупівель на 2018 р.  на веб-порталі Уповноваженого органу протягом 5-ти днів з дня їх затвердження  (ст.4 Закону України «Про публічні закупівлі»).

Результатипоіменногоголосування:

Трохименко Л.М.      -      «ЗА»

Москалюк Ю.А.        -      «ЗА»

Кошка О.М.             -      «ЗА»

Алейник В.Г.             -      «ЗА»

Петрова Л.О.           -       «ЗА»

Рішення прийнято.

Засідання тендерного комітету завершено об  _________ годині.

Заступник голови комітету           __________                      Ю.А.Москалюк

Член комітету                                 __________                      Л.О.Петрова

Член комітету                                  __________                      В.Г.Алейник

Голова комітету                            __________                     Л.М.Трохименко