Іванівська селищна рада
Іванівський район, Херсонська область

ПРОЕКТНА ЗАЯВКА

 

ПРОЕКТНА ЗАЯВКА

на проект «Придбання спеціальної техніки для комунального підприємства «Дорожник 5» Іванівської селищної ради, який може реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури  об’єднаних територіальних громад»

 

1.ЗМІСТ ПРОЕКТНОЇ ЗАЯВКИ

 1.  

Зміст проектної заявки

с.1

 

 1.  

Загальна характеристика проектної заявки

с. 2-4

 

 1.  

Проект

с. 5

 

 1.  

Анотація проекту

с. 5-6

 

 1.  

Детальний опис проекту

с. 6

 

 

опис проблеми, на вирішення якої спрямований проект

с.6-9

 

 

мета та завдання проекту

с. 9

 

 

основні заходи проекту

с. 9-10

 

 

план-графік реалізації заходів проекту

с. 10

 

 

очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту

с. 10-11

 

 1.  

Бюджет проекту

ст.11

 

 1.  

Загальний бюджет проекту

с. 12

 

 1.  

Розклад бюджету за статтями видатків

с. 12

 

 1.  

Очікувані джерела фінансування

с. 12

 

 1.  

Розрахунок вартості проекту

с. 13

 

 1.  

Інформація про учасників реалізації проекту

с. 13

 

 1.  

Додатки

с.14

 

 

 

 

Назва проекту, що може реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад (далі - проект)

«Придбання спеціальної техніки для комунального підприємства «Дорожник 5» Іванівської селищної ради

 

Заявник (найменування виконавчого комітету міської, селищної, сільської ради об’єднаної територіальної громади)

Виконавчий комітет Іванівської селищної ради

Іванівська селищна рада Іванівського району Херсонської області

Номер і назва завдання з плану соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади (із зазначенням дати прийняття та номера рішення ради про схвалення такого плану), якому відповідає проект

п.9.1 Придбання спеціальної техніки для комунального підприємства «Дорожник 5»  Іванівської селищної ради (екскаватор – навантажувач TLB-840, автогрейдер середнього класу BGD-140, подрібнювачі відходів деревини ПЛ – 160),  Плану (Програми) соціально-економічного та культурного розвитку Іванівської селищної ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням VII сесії Іванівської селищної ради VII скликання від 30 березня 2018 року № 99

Напрями спрямування субвенції згідно з пунктом 4 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 року № 200

- закупівлю транспортних засобів для підвезення дітей до навчальних закладів, транспортних засобів спеціального призначення для комунальних підприємств, пожежної і спеціальної рятувальної техніки та пожежно-рятувального оснащення

Мета та завдання проекту

Мета – розвиток коммунального сектору економіки громади, розбудова коммунального підприємства «Дорожник 5» Іванівської селищної ради, розширення номенклатури послуг, що надаються  населенню, покращення санітарного стану та благоустрою території населених пунктів, формування самодостатньої об'єднаної територіальної громади.

Завдання:

- інженерний захист та обслуговування доріг;

- виконання земляних робіт, водовідведення та чищення водостічних придорожніх канав;

- благоустрій придорожніх смуг на території громади;

- проведення та обслуговування мереж водогонів;

- підгортання та ущільнення сміттєзвалищ;

- зимове очищення доріг від снігу;

- забезпечення вантажних перевезень;

- роздрібнення відходів деревини

в тріску, придатну для опалення

або в труху для подальшої

закладки в компост;

- розширення номенклатури послуг населенню.

Кількість населення, на яке поширюватиметься проект

9543

Період реалізації проекту (з (місяць / рік) до (місяць/рік))

2018 рік

Очікуваний обсяг фінансування проекту за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад (далі - субвенція), тис. грн

4916,6 тис.грн

Обсяг можливого співфінансування проекту з місцевого бюджету, тис. грн

 

Назви населених пунктів, у яких реалізується проект

селище: Іванівка, села:  Балашове, Квіткове, Благодатне, Тимофіївка, Воскресенка, Михайлівка, Нововасилівка, Новосеменівка, Мартівка, Новомиколаївка, Широка Балка, Трохимівка, Захарівка, Щасливе, Новодмитрівка Перша, Шотівка, Веселівка

Прізвище, ім’я, по батькові керівника заявника

Дебелий Віктор Олексійович

Телефон, факс, e-mail заявника

 моб. 0972744066, 0661265433, Ivanivka_sel@ukr.net

 

Посада, прізвище, ім’я, по батькові відповідальної особи за реалізацію проекту

Щастлива Вікторія Сергіївна

Телефон, факс, e-mail відповідальної особи за реалізацію проекту

0966142891, Ivanivka_sel@ukr.net

Селищний голова                                                                                 В.О.Дебелий

             

М.П.

 

 

3. ПРОЕКТ

                                    

  1. Анотація проекту

Пропонується для реалізації проект «Придбання спеціальної техніки для комунального підприємства «Дорожник 5» Іванівської селищної ради (далі по тексту – комунальне підприємство).

Проект охоплює усі населені пункти громади (18).

Комунальне підприємство утворене рішенням V сесії Іванівської селищної ради VII скликання від 22 лютого 2018 року № 71 «Про створення комунального підприємства «Дорожник 5» Іванівської селищної ради».

В комунальному підприємстві працює 7 працівників. До статутного капіталу комунального підприємства передбачено внести 1 млн грн. Фінансова підтримка виділятиметься на напрямки діяльності комунального підприємства, що зазначені у Статуті. На даний час у комунальному підприємстві повністю відсутня спеціальна техніка, необхідна для виконання вимог Статуту.

Придбання спецтехніки – умова для повноцінного функціонування комунального підприємства та виконання багатьох функцій. Базове технічне наповнення комунального підприємства  зумовить створення нових робочих місць – водіїв-операторів спецтехніки. Попит на виконання різних робіт прискорить розробку санітарних екологічно-нормативних документів, утилізації відходів та стоків, розробку нормативної бази умов надання послуг населенню, інших законодавчих актів для регулювання діяльності комунгоспу та надання широкого спектру послуг населенню.

Реалізація даного проекту передбачає придбання екскаватора-навантажувача,  автогрейдера середнього класу та подрібнювачів відходів деревини,  що необхідні для ремонту, утримання та інженерного захисту доріг громади, водовідведення та чищення водостічних придорожніх канав; благоустрою придорожніх смуг на території громади; проведення та обслуговування мереж водогонів; підгортання та ущільнення сміттєзвалищ; роздрібнення відходів деревини в тріску, придатну для опалення або в труху для подальшої закладки в компост, санітарної очистки території громади, зимового очищення доріг від снігу, надання широкого спектру послуг населенню.

Реалізація проекту сприятиме розвитку комунального сектору економіки громади та дозволить: стабільно виконувати роботи по благоустрою територій громади та обслуговуванню полігонів ТПВ, в тому числі ліквідації стихійних звалищ, оперативно виконувати роботи по усуненню наслідків стихійних лих, погодних катаклізмів, зменшить експлуатаційні витрати на роботу комунальної спеціальної техніки, що збільшить прибутковість підприємства на 5 %, розширити номенклатуру послуг, що надаються населенню, підвищити якість надання комунальних послуг мешканцям громади, скоротити об’єми ручної фізичної праці.

У випадку успішної реалізації даного проекту, також, значно підвищиться якість послуг з перевезення, відновлення сполучень між населеними пунктами громади, розвиток  малого та середнього бізнесу, інвестиційна привабливість громади. Придбання спецтехніки стане поштовхом для розвитку соціально-економічної самодостатності громади, сприятиме задоволенню поточних потреб жителів у наданні їм своєчасних та якісних медичних, пожежних та інших послуг, забезпечить додаткові надходження до місцевого бюджету та створить додаткові робочі місця.

Загальна вартість проекту складає 5035,0  тис. грн.

Фінансування буде здійснюватись за рахунок наступних джерел:

 • субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад – 4916,6 тис.грн.;
 • кошти місцевого бюджету – 118,4 тис. грн.

 

2. Детальний опис проекту

2.1.Опис проблеми, на вирішення якої спрямовано проект

04 травня 2017 року, в рамках проведення адміністративно-територіальної реформи, відповідно до рішень Шотівської, Новомиколаївської, Новосеменівської, Нововасилівської, Трохимівської, Благодатненської, Балашівської, Воскресенської сільських рад «Про добровільне об’єднання територіальних громад в Іванівську об’єднану територіальну громаду», утворено Іванівську селищну об'єднану територіальну громаду з адміністративним центром в селищі Іванівка. 

До складу громади входять 18 населених пунктів: селище: Іванівка та села: Шотівка, Веселівка, Нововасилівка, Новосеменівка, Мартівка, Благодатне, Тимофіївка, Балашове, Квіткове, Трохимівка, Захарівка, Щасливе, Новодмитрівка Перша, Новомиколаївка, Широка балка, Воскресенка, Михайлівка.

Територія Іванівської громади складає 620,22 км2, що становить 56,4 % від території Іванівського району. Населення громади становить – 9543 чоловік.

За рахунок бюджету органів місцевого самоврядування та субвенцій державного бюджету утримується 7 ДНЗ, 3 дошкільні підрозділи НВК, 1 гімназія, 3 НВК, 3 загальноосвітні навчальні заклади, музична школа, Іванівський дитячо-юнацький центр,  9 закладів культури, 9 бібліотек, 8 фельдшерсько-акушерських пунктів, Іванівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги, лікарня, будівлі для розміщення державних органів і установ. В її межах функціонують промислові та сільськогосподарські підприємства, заклади соціального спрямування, професійно-аграрний ліцей, релігійні громади, торгівельні організації, заклади громадського харчування, підприємства по наданню послуг населенню та інші. Усі вони, як і приватні садиби мешканців громади, потребують проведення заходів з благоустрою території.

Територією ОТГ  проходить автомобільна дорога державного значення Одеса – Мелітополь – Новоазовськ, що дає можливість для розвитку конкуретно – спроможної транспортно – логістичної  інфраструктури. Уцілому, по території Іванівської ОТГ мережа доріг загального користування забезпечує транспортне сполучення між населеними пунктами. Всі населені пункти забезпечені під’їздами з твердим покриттям. Транспортне сполучення забезпечує доступність до районного та обласного центрів.

Протяжність автомобільних доріг, що перебувають на балансі Іванівської селищної ради становить  близько 200 км.:

 • смт Іванівка – 35 км;  
 • с. Шотівка, с. Веселівка  - 10 км;
 • с. Благодатне, с. Тимофіївка – 9 км;
 • с. Новосеменівка, с. Мартівка  - 10,75 км;
 • с. Новомиколаївка, с. Широка Балка – 6,800 км;
 • с. Воскресенка, с. Михайлівка – 25 км;
 • с. Нововасилівка – 6,200 км;
 • с. Балашове, с. Квіткове – 15 км;
 • с. Трохимівка, с. Захарівка, с. Новодмитрівка Перша, с. Щасливе – 27 км.

Також, територією Іванівської ОТГ пролягають десятки кілометрів доріг місцевого значення та загального користування.

Однією з першочергових потреб людини є своєчасне отримання медичних послуг, послуг служб з надзвичайних ситуацій та інших видів перевезень. Негативний стан доріг та під’їзних шляхів до місць проживання громадян унеможливлює надання медичної, пожежної допомоги, підвищує рівень аварійності на дорогах. Відсутність якісних житлово-комунальних послуг – одна з найактуальніших проблем з якими стикається сільське населення. Загальною проблемою для більшості сільських населених пунктів Іванівської селищної об’єднаної територіальної громади є відсутність чіткої та дієвої схеми поводження з твердими побутовими відходами, наявність стихійних сміттєзвалищ, зношеність та відсутність централізованих водогонів, розбиті дороги та необлаштовані узбіччя.  Усі дороги, в межах та поза межами громади, потребують проведення,  як капітального, так і поточного ремонту, в наявності також є дороги, які не мають твердого асфальтового покриття та потребують грейдерування та відсипання шлаком.   Більша половина доріг уражена ямковістю, значні ділянки доріг є аварійно небезпечними.

Також на території Іванівської селищної ради гостро стоїть проблема із частими аваріями  водопровідних та каналізаційних мереж. Водопровідні системи є вкрай зношеними і перебувають в аварійному стані, тому, щотижня, виникає до 20 аварій, як на центральних водомагістралях так і на підключеннях до власних господарств мешканців громади.

На сьогодні в комунальному підприємстві немає жодної одиниці техніки, що унеможливлює виконання покладених на підприємство завдань. Орендувати  екскаватор-навантажувач можливо лише у  фермерських господарствах, автогрейдер в наявності лише в філії «Іванівський райавтодор» ДП «Херсонський облавтодор» та постійно перебуває в експлуатації, тому оренда спецтехніки є непосильним фінансовим тягарем для новоутвореного комунального підприємства та не дає можливості оперативно локалізувати проблемні ситуації.

Спеціальна техніка, що на даний час наявна в селищній раді, а саме: трактор ЮМЗ – 6, трактор колісний ХТЗ – 3512, трактор МТЗ – 80, не забезпечують вчасного та якісного виконання ремонтних робіт, у зв’язку із зношеністю, що є причиною несвоєчасного усунення тих проблем, які виникають в процесі господарської діяльності, а це, в свою чергу, і є передумовою поганого сервісу, невпевненості населення в майбутньому новоутвореної територіальної громади.

На вирішення даних проблем, рішенням V сесії Іванівської селищної ради від 22 лютого 2018 року № 72,  створено комунальне підприємство «Дорожник 5» та окреслено ряд завдань, які передбачають передбачають придбання спеціальної техніки: екскаватора-навантажувача, автогрейдера середнього класу та подрібнювачів відходів деревини для виконання  наступних  функцій:

 • підгортання полігонів ТПВ, вивіз та ліквідація стихійних сміттєзвалищ;
 • ремонт, обслуговування водонапірних свердловин та мережі централізованих водогонів, прокладання нових мереж;
 • ремонт та інженерне обслуговування дорожньо-транспортної мережі;
 • ліквідація снігових заметів;
 • ліквідація наслідків стихійних лих;
 • ремонт та нове будівництво об’єктів благоустрою;
 • облаштування водних об’єктів та гідроспоруд громади;
 • виконання землерийних, розвантажувально-навантажувальних,дорожньо-будівельних робіт;
 • надання широкого спектру послуг населенню.

Використання екскаватора заміняє працю приблизно десятка людей, до того ж всі роботи проводяться максимально швидко, економно і при цьому практично не вимагають докладання зусиль.

Будівництво якісних доріг не може виконуватися без використання грейдерів. Грейдер надає можливість ефективно і в найкоротші терміни провести профілювання, розрівнювання, переміщення ґрунту та інших будівельних матеріалів.

Для реалізації поставлених завдань найкраще підійде екскаватор-навантажувач  вітчизняного виробника марки TLB-840 та автогрейдер середнього класу BGD-140, подрібнювачі відходів деревини ПЛ - 160. Власних фінансових ресурсів громади недостатньо для придбання даної техніки.

Придбання даної спецтехніки дозволить виконувати роботи з найменшими витратами бюджетних коштів та забезпечить виконання цілого ряду функцій, таких як:

 • роздрібнення відходів деревини в тріску, придатну для опалення або в труху для подальшої закладки в компост;
 • робіт з ліквідації стихійних звалищ, наслідків стихійних лих;
 • вантажних перевезень;
 • перевезення різних сипучих вантажів, надання послуг із завантаження та розвантаження сільськогосподарських культур, сипучих матеріалів, піддонів;
 • переміщення ґрунту горизонтально, вертикально, розпушування  твердого

(не вище III категорії порід) земляного, асфальтового покриття;

 • розкопування траншей для проведення водогонів, відводу води, загортанняям;
 • ремонту, утримання доріг, узбіч, обслуговування доріг не тільки Іванівської громади, а й територій інших населених пунктів;
 • прокладання бетонних плит.

Саме тому, за пропозицією селищного голови та депутатського корпусу Іванівської селищної ради, планується кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад використати на придбання комунальної та спеціальної техніки для ремонту та обслуговування доріг.

Після придбання, спеціальна техніка: екскаватор – навантажувач TLB-840,  автогрейдер середнього класу BGD-140, подрібнювачі відходів деревини ПЛ – 160  буде передана в господарське відання комунального підприємства «Дорожник 5».

Актуальність проекту полягає у необхідності впровадження інноваційних технологій, методик та практик, переходу на новий технологічний уклад, створення постійних робочих місць, покращенні якості та доступності послуг та робіт, наближення до європейських стандартів, підтримці вітчизняного виробника та впровадження механізмів соціально-економічної самодостатності об’єднаної територіальної громади.

Придбання техніки за призначенням надасть можливість виконувати роботи з найменшими витратами бюджетних коштів, забезпечить населення, підприємства та організації якісними послугами з виконання великого спектру робіт.

Успішна реалізація даного проекту сприятиме покращенню якості життя в громаді, забезпечить створення комфортного та безпечного середовища для проживання, підвищення соціальних стандартів, екологічної безпеки мешканців, якісне надання житлово-комунальних послуг, своєчасне надання послуг медичною та пожежною службами, покращить сполучення між населеними пунктами громади, сприятиме естетичному вигляду населених пунктів, розвитку підприємницької діяльності, підвищить привабливість для інвесторів та туристів, позитивно вплине на розвиток туризму.

2.2. Мета та завдання проекту

Метою проекту є – розвиток коммунального сектору економіки громади, розбудова коммунального підприємства «Дорожник 5» Іванівської селищної ради, розширення номенклатури послуг, що надаються  населенню, покращення санітарного стану та благоустрою території населених пунктів, формування самодостатньої об'єднаної територіальної громади.

Завдання проекту:

 • придбання спеціальної техніки: екскаватора-навантажувача, автогрейдера середнього класу, подрібнювачів відходів деревини для роздрібнення відходів деревини в тріску, придатну для опалення або в труху для подальшої закладки в компост;
 • налагодження дієвої та прозорої схеми надання житлово-комунальних послуг сільському населенню, розширення спектру послуг;
 • інженерний захист та обслуговування доріг;
 • стабільне виконання робіт по благоустрою територій громади, обслуговування полігонів ТПВ, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, наслідків стихійних лих, погодних катаклізмів;
 • збільшення прибутковості комунального підприємства та фінансових надходжень до місцевого бюджету;
 • покращення санітарного стану території громади, створення сприятливих умов для життя мешканців.

      Основні заходи проекту:

 • пошук пропозицій щодо закупівлі спецтехніки;
 • оголошення тендерної процедури по закупівлі спецтехніки;
 • укладання договорів з переможцем тендерної процедури;
 • придбання екскаватора-навантажувача та автогрейдера, подрібнювачів відходів деревини для роздрібнення відходів деревини в тріску;
 • оприбуткування техніки на балансі Іванівської селищної ради;
 • передача техніки в господарське відання комунального підприємства «Дорожник 5».

 

2.План-графік реалізації заходів проекту

Реалізацію заходів за проектом необхідно передбачити протягом 2018 року.

Період вико-

нання

 

Назва

Джерела та обсяги фінансування,

Пердбачено субвенцією (тис.грн.)

Передбачено місцевим бюджетом (тис.грн.)

Інші учасники проекту(у разі співфінансування)

Місяць

4 (квітень)

Підготовка  проектної заявки  з необхідним обгрунтуванням на придбання спеціальної та комунальної техніки

-

-

-

Місяць

4-5

 (квітень – травень)

Пошук пропозицій щодо закупівлі спеціальної та комунальної техніки

-

-

-

Місяць

6 (червень-липень)

Оголошення тедерної процедури та укладання договорів

-

-

-

Місяць

6-8

 (липень, серпень)

Укладання угоди та придбання екскаватора-навантажувача

2250,0

-

-

Місяць

6-8

(липень, серпень)

Укладання угоди та придбання автогрейдера середнього классу

2650,0

-

-

Місяць

6-8

(липень, серпень)

Укладання угоди та придбання подрібнювачів відходів деревини

16,6

118,4

-

Місяць

9 (вересень)

Передача техніки в господарське відання комунального підприємства «Дорожник 5».

-

-

-

2.4. Очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту

В результаті придбання спеціальної техніки: екскаватора-навантажувача, автогрейдера середнього класу, подрібнювачів відходів деревини,  для подальшої передачі в господарське відання КП «Дорожник 5», значним чином підвищиться якість та спектр послуг, що надаються населенню, зменшаться експлуатаційні витрати на роботу комунальної спеціальної техніки, збільшиться прибутковість підприємства на 5 %, скоротяться об’єми ручної фізичної праці  та знизиться соціальна напруга серед населення через покращення стану благоустрою території населених пунктів та вулично-дорожньої мережі.

Крім того, у випадку успішної реалізації проекту, очікується досягнення наступних результатів:

 • збільшення надходжень до селищного бюджету;
 • підвищення рівня галузевого розвитку, формування та впровадження механізмів соціально-економічної самодостатності об’єднаної територіальної громади;
 • покращення санітарного стану навколишнього природного середовища, створення сприятливих умов для життєдіяльності жителів громади;
 • зменшення шкідливого впливу побутових відходів на природне середовище та здоров’я населення;
 • ремонт і обслуговування існуючих та будівництво нових вулиць, їх утримання, влаштування систем водопостачання та водовідведення;
 • забезпечення стабільного виконання завдань з благоустрою територій населених пунктів громади;
 • впровадження інноваційних технологій та практик, наближення до європейських стандартів життя та обслуговування;
 • скорочення міграції сільського населення;

Впровадження проекту забезпечить економічну ефективність через розширення абонентської бази та збільшення користувачів послуг, надання широкого спектру послуг мешканцям громади, в тому числі, із навантаження та перевезення вантажів сільськогосподарських культур та сипучих матеріалів, роздрібнення відходів деревини в тріску, придатну для опалення; ремонт та обслуговування вулично-дорожньої мережі, сприятиме розвитку дорожньої інфраструктури громади вцілому, зменшить кількість аварійно небезпечних ситуацій на дорогах, покращить стан благоустрою населених пунктів та значним чином збільшить доходну частину бюджету Іванівської селищної ради.

Визначення сталості результатів проекту

Фінансова сталість      

Придбані за результатами проекту, екскаватор – навантажувач TLB-840,  автогрейдер середнього класу BGD-140, подрібнювачі відходів деревини ПЛ – 160, згідно рішення Іванівської селищної ради будуть передані у господарське відання комунальному підприємству «Дорожник 5» та утримуватимуться за рахунок власних надходжень підприємства.

Інституційна сталість

Новостворене комунальне підприємство, в разі придбання необхідної техніки, зможе самостійно проводити роботи по ремонту та обслуговуванню доріг, благоустрою громади, надавати якісні послуги мешканцям, збільшити кількість власних надходжень, що призведе до розвитку не тільки КП «Дорожник 5», але й усієї Іванівської об’єднаної територіальної громади.

Політична сталість

Реалізація проекту «Придбання спеціальної та комунальної техніки для комунального підприємства «Дорожник 5»  сприятиме підвищенню рівня довіри населення до місцевої влади, продемонструє переваги новоствореної Іванівської об’єднаної територіальної громади, діяльність якої, перш за все, спрямована на вирішенні першочергових проблем місцевого населення та проведення заходів, що забезпечать самодостатність та сталий розвиток.

Інноваційна сталість

Реалізація даного проекту, в подальшому, дозволить виконувати прокладання бетонних плит, згідно загальнодержавних та європейських стандартів, що є актуальним для аграрної місцевості, до якої належить територія Іванівської об’єднаної територіальної громади.

4.БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ

4.1. ЗАГАЛЬНИЙ БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ

№ з/п

Назви заходів, що здійснюватимуться за проектом

Загальна вартість

(тис. грн)

Джерела фінансування, тис. грн

субвенція

місцевий бюджет

(у разі співфінансування)

інші учасники проекту

(у разі співфінансування)

1

Закупівля екскаватора-навантажувача

2250,0

2250.0

-

-

2

Закупівля автогрейдера

2650,0

2650,0

-

-

3

Закупівля подрібнювачів відходів деревини

135,00

16,6

118,4

-

 

РАЗОМ:

5035,0

4916,6

118,4

-

 

4.2. РОЗКЛАД БЮДЖЕТУ ЗА СТАТТЯМИ ВИДАТКІВ

№ з/п

Статті видатків

Загальна сума, тис. грн

Джерела фінансування, тис. грн

субвенція

місцевий бюджет (у разі співфінансування)

інші учасники проекту (у разі співфінансування)

1

Видатки споживання:

5035,0

4916,6

118,4

-

2

Видатки розвитку:

5035,0

4916,6

118,4

-

3

Придбання спеціалізованої комунальної техніки

5035,0

4916,6

118,4

-

 

РАЗОМ:

5035,0

4916,6

118,4

-

4.3. ОЧІКУВАНІ ДЖЕРЕЛА ФІНАНСУВАННЯ

№ з/п

Джерела фінансування

Сума (тис. грн.)

Частка у % від загального обсягу фінансування проекту

1

Фінансування за рахунок коштів субвенції

4916,6

 

2

Фінансування з місцевого бюджету (у разі наявності)

118,4

 

3

Фінансування за рахунок коштів інших учасників проекту

-

 

 

Загальний обсяг фінансування

5035,0

 

 

4.4. РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ПРОЕКТУ

 Локальний кошторис складено згідно ДСТУ БД.1.-1:2013., посилаючись на цінові пропозиції підприємств – реалізаторів, що розміщені на їх офіційних сторінках.

 

Назва

транспортного засобу

Кількість,

од.

Стан використання

Ціна,

тис.грн.

Екскаватор-навантажувач

1

новий

2250,0

Автогрейдер середнього классу

1

новий

2650,0

Подрібнювачі відходів деревини

1

нові

135,0

Разом:

 

-

5035,0

Локальний кошторис складено відповідно до цін на  березень  2018 року.

5. ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ

   Цей проект реалізовуватиметься Іванівською селищною радою Іванівського району Херсонської області без залучення партнерів.

Інформація про заявника

ПІБ керівника органу

Дебелий Віктор Олексійович

Поштова адреса

75401, Херсонська область, Іванівський район, смт Іванівка, вул. Соборна 1а

Телефон  мобільний

0972744066, 0661265433

Телефон  факс

(05531)3-14-56

Адреса електронної пошти

Ivanivka_sel@ukr.net

 

Інформація про керівника проекту

ПІБ керівника проекту

Щастлива Вікторія Сергіївна

Місце роботи

Іванівська селищна рада

Назва посади

Секретар ради

Адреса для листування з керівником проекту

75401, Херсонська область, Іванівський район, смт Іванівка, вул. Соборна 1а

Телефон мобільний

0966142891

Телефон  факс

(05531)3-14-56

E-mail

Ivanivka_sel@ukr.net

 

 6. ДОДАТКИ

1. Супровідний лист до обласної державної адміністрації на отримання висновку щодо відповідності Проекту Плану (програмі) соціально-економічного та культурного розвитку Іванівської селищної ради Іванівського району Херсонської області на 2018-2020 роки.

2. Супровідний лист до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіону) для отримання погодження.

3. Рішення виконавчого комітету Іванівської селищної ради № 53 «Про затвердження проектної заявки, яка може реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад» від 11 квітня 2018 року.

4. Рішення VIII сесії Іванівської селищної ради VII скликання № 150 «Про затвердження проектної заявки, яка може реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад» від 26 квітня 2018 року.

5. Рішення VIII сесії Іванівської селищної ради VII скликання № 183 «Про спів фінансування проекту «Придбання спеціальної техніки для комунального підприємства «Дорожник 5» Іванівської селищної ради, який може реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад»» від 26 квітня 2018 року.

6. Копія Плану (програми) соціально-економічного та культурного розвитку Іванівської селищної ради Іванівського району Херсонської області на 2018-2020 роки.

7. Витяг із Плану (програми) соціально-економічного та культурного розвитку Іванівської селищної ради Іванівського району Херсонської області на 2018-2020 роки.

8. Комерційна пропозиція (три примірника).

9. Копія рішення про утворення комунального підприємства  «Дорожник 5» Іванівської селищної ради.

10. Копія статуту комунального підприємства «Дорожник 5» Іванівської селищної ради.

11. Копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, комунального підприємства «Дорожник 5» Іванівської селищної ради.« повернутися до списку подій