Грантова (безповоротня) допомога на закупівлю обладнання для розвитку бізнесу (до 2500 Євро)

Грантова  (безповоротня) допомога на закупівлю обладнання для розвитку бізнесу  (до 2500 Євро)

Запрошуються зареєстровані діючі підприємці, які працюють не менше 1 року на день подачі заявки з числа внутрішньо переміщених осіб віком 18-60 років на участь у проекті «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні»який здійснюється в Україні Міжнародною Організацією з Міграції (МОМ) за фінансової підтримки Федерального уряду Німеччини через німецький Банк Розвитку KfW. Виконавчим партнером у Херсонській області є ГО «Вектор розвитку».

Для учасників, відібраних на конкурсній основі, проектом передбачено обов’язкова участь у дводенному тренінгу  із мікропідприємництва. Після успішного проходження тренінгу, кожному учаснику буде надано експертну допомогу із написанням бізнес-плану.  У разі успішного захисту бізнес-плану перед комісією МОМ, учасники отримають гранти на розширення власної справи до €2,500.

Гранти не видаються готівкою, а полягають у закупівлі обладнання, інструментів, меблів тощо. У рамках проекту не фінансується оренда приміщень чи обладнання; купівля вживаного обладнання чи транспортних засобів; послуги (юридичні, зі створення реклами, інтернет-сайтів тощо); купівля тварин чи саджанців.

Для того, щоб долучитися до проекту, зверніться до представника ГО ХОТЦ «Вектор розвитку»:   Тел. +38(050)707 46 84, +38(068)203 01 92 Ольга Авраменко

+38(066)208 44 93 Інна Сергєєва

е-mail: khersonvektorrozvytku@gmail.com

Відбір на участь у проекті відбувається на конкурсній основі з дотриманням рівності можливостей.

Більш детальна інформація про основні етапи проекту та вимоги, які висуваються до його учасників, опублікована на сайті Представництва МОМ в Україні: http://bit.ly/2l0aUGq.