Голова Іванівської селищної ради

Віктор Олексійович

Рішення І сесії селищної ради VІІІ скликання

від 19 листопада 2020 року № 1

"Про початок повноважень селищного голови"

А В Т О Б І О Г Р А Ф І Я

Народився 06 вересня 1959 року в смт. Іванівка, Іванівського району, Херсонської області. Громадянин України.

У 1975 році закінчив Іванівську середню школу і в тому ж році вступив до Цюрупинського ветеринарного технікуму, який закінчив у 1979 році. З 1983 року до 1989 року навчався в Одеському сільськогосподарському інституті за спеціальністю – ветеринарія.

З травня 1979 року по травень 1981 року проходив строкову військову службу. З 1982 року по 1990 рік працював керівником деззагону Іванівської районної ветеринарної лікарні. З 1990 року по листопад 1992 року працював головним зоотехніком колгоспу імені Леніна в с. Шотівка, Іванівського району, Херсонської області. З листопада 1992 року по серпень 1994 року працював головою фермерського господарства « Руга-1» Іванівського району Херсонської області. З серпня 1994 року по березень 2008 року працював головою Повного товариства « Руга». З березня 2008 року по грудень 2008 року та з лютого 2009 року по лютий 2010 рік працював заступником голови Повного товариства « Руга». З лютого 2010 року по листопад 2010 року працював головою фермерського господарства « Руга-1» Іванівського району Херсонської області.

12 листопада 2010 року був обраний  на посаду  Шотівського сільського голови Іванівського району Херсонської області де працював до 04 листопада 2015 року.

19 листопада 2020 року був обраний на посаду Іванівського селищного голови вдруге.

Безпартійний.

Маю сім’ю.

Дружина – Дебела Тетяна Іванівна, приватний підприємець.

Син – Дебелий Олексій Вікторович.

Представницький мандат відсутній.

Судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину – відсутні.

НАГОРОДЖЕНИЙ

- у 2011 році - дипломом Херсонської обласної ради за зайняте І місце по Херсонській області у номінації "КРАЩА СІЛЬСЬКА РАДА ОБЛАСТІ";

- у 2012 році - дипломом переможця за зайняте І місце у Всеукраїнському конкурсі "НАСЕЛЕНИЙ ПУНКТ КРАЩОГО БЛАГОУСТРОЮ І ПІДТРИМКИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ";

- у 2017 році нагороджений Орденом Української Православної Церкви Почаївської ікони Пресвятої Богородиці та грамотою Предстоятеля Української Православної Церкви.

- у 2020 році нагороджений почесною грамотою Верховної Ради України "За заслуги перед українським народом"