Голова Іванівської селищної ради

Віктор Олексійович

Рішення І сесії селищної ради VІІ скликання

від 16 листопада 2017 року № 2

"Про початок повноважень селищного голови"

А В Т О Б І О Г Р А Ф І Я

Народився 06 вересня 1959 року в смт. Іванівка, Іванівського району, Херсонської області. Громадянин України.

У 1975 році закінчив Іванівську середню школу і в тому ж році вступив до Цюрупинського ветеринарного технікуму, який закінчив у 1979 році. З 1983 року до 1989 року навчався в Одеському сільськогосподарському інституті за спеціальністю – ветеринарія.

З травня 1979 року по травень 1981 року проходив строкову військову службу. З 1982 року по 1990 рік працював керівником деззагону Іванівської районної ветеринарної лікарні. З 1990 року по листопад 1992 року працював головним зоотехніком колгоспу імені Леніна в с. Шотівка, Іванівського району, Херсонської області. З листопада 1992 року по серпень 1994 року працював головою фермерського господарства « Руга-1» Іванівського району Херсонської області. З серпня 1994 року по березень 2008 року працював головою Повного товариства « Руга». З березня 2008 року по грудень 2008 року та з лютого 2009 року по лютий 2010 рік працював заступником голови Повного товариства « Руга». З лютого 2010 року по листопад 2010 року працював головою фермерського господарства « Руга-1» Іванівського району Херсонської області.

12 листопада 2010 року був обраний  на посаду  Шотівського сільського голови Іванівського району Херсонської області де працював до 04 листопада 2015 року.

З 05 листопада 2015 року  обраний на посаду Іванівського селищного голови Херсонської області де працюю до цього часу.

Безпартійний.

Маю сім’ю.

Дружина – Дебела Тетяна Іванівна, 1960 року народження, приватний підприємець, проживає по вулиці Мічуріна, буд.12, с. Шотівка, Іванівський район, Херсонська область.

Син – Дебелий Олексій Вікторович, 1986 року народження, проживає в с. Шотівка, Іванівський район, Херсонська область.

Місце проживання: вул. Мічуріна, буд.12, с. Шотівка, Іванівський район, Херсонська область.

Контактний телефон – 097 27 44 066.

Представницький мандат відсутній.

Судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину – відсутні.

НАГОРОДЖЕНИЙ

- у 2011 році - дипломом Херсонської обласної ради за зайняте І місце по Херсонській області у номінації "КРАЩА СІЛЬСЬКА РАДА ОБЛАСТІ";

- у 2012 році - дипломом переможця за зайняте І місце у Всеукраїнському конкурсі "НАСЕЛЕНИЙ ПУНКТ КРАЩОГО БЛАГОУСТРОЮ І ПІДТРИМКИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ";

- у 2017 році нагороджений Орденом Української Православної Церкви Почаївської ікони Пресвятої Богородиці та грамотою Предстоятеля Української Православної Церкви.